Gdzie kupić wyjątkowy prezent urodzinowy?

ePrezent (4)ePrezent (1)

Ileż, to razy zastanawiałam się nad tym co kupić komuś na urodziny. Jak sprawić, by mój prezent był wyjątkowy i sprawił solenizantowi radość. Kosmetyki, czekoladki, kwiaty… To wszystko oczywiście jest też idealne, ale ja szukam zawsze czegoś naprawdę wyjątkowego. Czegoś nieszablonowego, co nie tylko sprawi radość w ten wyjątkowy dzień, ale też będzie praktyczne i zawsze będzie przypominało obdarowanemu o mnie i o moich uczuciach 🙂 Czy też nie raz mieliście taki dylemat? Czy też szukacie takich właśnie wyjątkowych prezentów? Jeśli, tak to z czystym sercem polecam Wam zajrzeć do sklepu ePrezenty, gdzie wśród szerokiej oferty znajdziecie na pewno ten wyjątkowy prezent. Do tego będziecie mieli pewność, że będzie on jedyny w swoim rodzaju. Dlaczego? Bo możecie zamówić personalizowany prezent.

ePrezent (3)

Ja otrzymałam coś wspaniałego, wyjątkowego i niezwykle praktycznego. Wspaniały zestaw prezentowy: ręcznik i filiżanka z personalizacją. Picie z takiej małej, uroczej filiżanki to czysta przyjemność. Dawno kawa czy herbata nie wywoływały u mnie takiego uśmiechu.

Najlepsze babeczki jak Magda rodzą się w styczniu.

Myślę, że taki napis spodoba się nie jednej solenizantce 😉

(oczywiście imię i miesiąc można dowolnie zmieniać)

ePrezent (2)

I do tego wspaniały, chłonny ręcznik z wyszytym imieniem. Prezent, który zachwyca od samego początku. W ePreznety wszystko jest idealnie dopracowane, nawet sama przesyłka:

  • prezent był spakowany w folię ze wstążeczką;
  • niedługi czas realizacji zamówienia;
  • miła obsługa;
  • dobrze zabezpieczona i zapakowana paczka.

Polecam Wam zakupy na ePrezenty

logo_epreznety

 ePrezent (7)ePrezent (6)ePrezent (5)ePrezent (9)ePrezent (8)

Print Friendly, PDF & Email

3 comments

Dodaj komentarz