Gdzie kupić wyjątkowy prezent na urodziny?

Gdzie kupić  wyjątkowy prezent  na urodziny? Od jakiegoś czasu mam na to pytanie jedną odpowiedź  – MyGiftDNA.pl Czy jest to Prezent na  Urodziny, święta czy też Walentynki, nie ma znaczenia. Dlaczego? Bo na tej stronie znajdziecie piękne i wyjątkowe prezenty właściwie na każdą okazję. Ja już nie raz zamawiałam tam prezenty i nigdy się nie zawiodłam. Dziś kilka słów o tym co kupiłam na urodziny. Urodziny dla dwóch wspaniałych osób. Tak, tak dwóch. No cóż… czasem tak jest, że wszystko jest na raz 😉
 
Dla mojej kochanej mamy
Moja mama od zawsze uwielbiała zdjęcia. Ma ich pełno na półkach, stare albumy też już są nimi przepełnione. W końcu nasza rodzina nie jest mała,  ma już trochę wnuków i jest co fotografować 😉 Dlatego specjalnie dla niej wybrałam piękny album z grawerem:
 
„Najlepsza Mama”
 
Skórzana lekko błyszcząca okładka, wspaniale wykonany grawer i dużo miejsca na zdjęcia. Prezent idealny dla nie jednej mamy. Szczerze polecam! A jeśli szukacie albumów na zdjęcia z innej okazji, dla innych osób, to zajrzyjcie tutaj
 
Dla mojej przyjaciółki
Moja przyjaciółka lubi prezenty zarówno praktyczne, jak i wyjątkowe. A takich nie brakuje na stronie MyGiftDNA. Specjalnie dla niej zamówiłam wygodną poduszkę dekoracyjna. Taka poduszka hej piękna powinna być w pokoju każdej kobiety, prawda? 😉 Solenizantce bardzo się spodobała.
A drugi prezent był nie tylko piękny, ale też wyjątkowy a ponadto niezwykle motywujący 🙂 Wybrałam jej Słój Życzeń Pozytywne Myśli Do tej pory w żadnym innym miejscu nie widziałam czegoś takiego.
Piękny szklany słój (który później może posłużyć np. do przechowywania pysznych domowych ciasteczek) z 31 karteczkami, na których znajdziecie pozytywne myśli na każdy dzień.
Prezent jest w pełni personalizowany. Można wybrać kolor piórek (są urocze), wstążki, a nawet kształt słoja. Do tego można samemu napisać pozytywne myśli lub wybrać gotowy zestaw. Prezent wywołał ogromny uśmiech na twarzy solenizantki i zaciekawienie wszystkich gości. To coś naprawdę wyjątkowego. Tak wyjątkowego, że nawet ja byłam zachwycona. Na tyle, że… moja rodzina chwilę później sprezentowała mi taki sam słój (no dobrze mam inne karteczki) w prezencie 🙂
 
Jak widzicie na stronie MyGiftDNA.pl znajdziecie idealny prezent na urodziny dla każdego. Polecam Wam też piękne zestawy do wina. Sama mam jeden, a drugi podarowałam kiedyś koleżance na 30 urodziny. Praktyczny i piękny prezent.
 
 

Print Friendly, PDF & Email

2 comments

Dodaj komentarz