Gdzie grać i wygrywać? Fajne Konkursy

Przeglądając strony internetowe czy aktualności w social mediach, zapewne nie raz natknęliście się na jakiś konkurs internetowy. Być może zastanawialiście się wtedy czy warto wziąć w nim udział, jakie są szanse na wygraną i czy aby na pewno jest, to uczciwy konkurs? Co jeszcze sprawiło, że nie spróbowaliście swoich sił w tym czy innym konkursie? Może nie odpowiadała wam forma nagrody lub najzwyczajniej na świecie po chwili już nie umieliście odnaleźć danego konkursu w gąszczu innych informacji. Co wtedy zrobić? W jakich konkursach warto grać? Gdzie szukać najlepszych konkursów w sieci?

Gdzie szukać konkursów internetowych?

Jeśli chcecie wziąć udział w jakimś konkursie, ale nie chcecie przeglądać wielu stron i do tego chcecie mieć większą pewność, że dany konkurs i oferowane nagrody są na pewno do wygrania, to warto zajrzeć do agregatora najfajniejszych konkursów w sieci.  Konkursy umieszczone w takim agregatorze, jak FajneKonkursy, to zbiór konkursów naprawdę godnych uwagi, w których jasno określono zasady uczestnictwa, nagrody do zdobycia, czas trwania i link do źródła.

Mało tego. Wszystkie konkursy zostały podzielone na odpowiednie kategorie dotyczące formy konkursu:

 • Dla dzieci,
 • Fotograficzne,
 • Kreatywne,
 • Łatwe,
 • Na Facebooku,
 • Plastyczne,
 • SMS,
 • Polecane.

O ile pierwszych kategorii nie trzeba wyjaśniać, to warto zwrócić uwagę na kategorię Polecane. Co w niej znajdziemy? Tu czekają na nas najlepsze (zdaniem twórców serwisu) konkursy internetowe.  Te konkursy są godne uwagi m.in. z tego powodu, że nagrody wyraźnie wyróżniają się na tle konkurencji, a warunki uczestnictwa nie są nadmiernie przekombinowane. W tych konkursach i loteriach po prostu nie wypada nie wziąć udziału.

Ponadto, poza podziałem na kategorie, w serwisie można też znaleźć konkursy dotyczące konkretnych nagród. Wystarczy kliknąć w dany tag i od razu otrzymamy listę konkursów, w których do wygrania jest np. AGD, Książki, Produkty spożywcze, Sprzęt elektroniczny czy Kosmetyki. Przecież każdy z nas jest inny i szuka czegoś innego. Taki podział sprawdza się idealnie.

Oprócz tego serwis oferuje możliwość dodania własnych konkursów w celu ich udostępnienia szerokiemu gronu odbiorców i promowaniu w sieci. Na stronie FajneKonkursy nie raz natraficie też na zabawy organizowane na fanpage slodkieokruszki 😉

Ponadto zajdziecie tu też wiele cennych porad i ciekawych artykułów, m.in.:

 • W jakich konkursach najbardziej opłaca się grać?
 • 10 trików na wygrywanie konkursów
 • Jak rozpoznać lipny konkurs?

I wiele więcej. Warto tam zajrzeć, poczytać i co najważniejsze – spróbować swoich sił w jakims konkursie. Bo podstawowa zasada zawsze jest taka sama – ŻEBY WYGRAĆ TRZEBA GRAĆ! A w takim miejscu znajdziecie wiele opcji i propozycji i być może to właśnie dziś wam dopisze szczęście.

Wygraj umilacze na jesienne wieczory

Jedną z opcji jest fajny konkurs organizowany przez wspomnianą stronę FajneKonkursy.pl To odpowiedź na jesienną nudę. Można wygrać 1 z 3 zestawów umilaczy:

 1. Zestaw dla dzieci – gry Memory Kicia Kocia + Domino Psi Patrol
 2. Zestaw mola książkowego – książki„Wyrok”+„Precedens” R.Mroza
 3. Zestaw rozgrzewający – 4 herbaty premium Basilur

A zasady są naprawdę proste. Wystarczy:

1⃣ Polubić fanpage sponsora
2⃣ W komentarzu pod tym postem konkursowym, o który z trzech zestawów gramy.
 
Tylko tyle 🙂 Prawda, że fajnie?
 
Konkurs trwa do 24 października 2020 roku. Lista zwycięzców zostanie ogłoszona w ciągu 14 dni od daty zakończenia konkursu. Wszystkie zasady są jasne i proste, a nagrody naprawdę fajne. Ja już spróbowałam swoich sił? A Wy spróbujecie? 😉

Więcej szczegółów znajdziecie tutaj: Konkurs Fajnekonkursy.pl

Czy warto brać udział w konkursach internetowych?

Zdecydowanie warto. Przecież udział w takich konkursach jest bezpłatny, a możliwość wygranej całkiem spora. Nic nie stoi na przeszkodzie by spróbować swoich sił. Ja sama pamiętam swoje pierwsze wygrane. Byłam zaskoczona i szczęśliwa. Najpierw była to mniejsza wygrana, a potem… Potem wzięłam udział w konkursie o wymarzony sprzęt i wygrałam 😀 Do tej pory go mam, używam i wciąż nie mogę się nadziwić, że tak mało było trzeba, żeby trafił w moje ręce. A kiedyś uważałam, że nie warto grać, bo na pewno nie wygram. Moi drodzy, grać naprawdę warto. Ale oczywiście tylko w uczciwych i sprawdzonych konkursach! W nich nic nie stracicie, a możecie zyskać naprawdę wiele. A nawet jeśli się nie uda, to przecież można spróbować innym razem 😉 Ja gram od czasu do czasu traktując konkursy jako swego rodzaju formę zabawy 😉 Uda się super, nie trudno, ale fajnie było spróbować 😉

A kto jeszcze nie próbować szczęścia, a marzy o wygranej niech nie czeka już dłużej. Wymarzony ekspres do kawy lub zestaw kosmetyków może być na wyciągnięcie ręki. A tak właściwie na kilka kliknięć w klawiaturę komputera 😉

 

Print Friendly, PDF & Email

One comment

Dodaj komentarz