Galaretki Jelly DOT w czekoladzie i pianki z galaretką WOW w świątecznym wydaniu

Święta już tuż tuż… Firma Vobro jak zwykle nie zawodzi i wypuszcza nowe, piękne wydanie naszych ulubionych galaretek Jelly DOT i pianek z galaretką WOW. Ten sam pyszny smak, ale tym razem w świątecznych opakowaniach, które idealnie nadają się na prezent.

Galaretki Jelly DOT w czekoladzie

O pysznych galaretka Jelly DOT pisałam Wam już tutaj. W skrócie są pyszne, owocowe, i orzeźwiające. Pokrywa je otoczka z deserowej czekolady, która jest przysłowiową kropką nad i. W ofercie znajdziecie galaretki o smaku wiśniowym, pomarańczowym i cytrynowym. Każda jest zapakowana w osobny kolorowy papierek. Tym  razem wszystkie galaretki umieszczono w pięknym świątecznym kartoniku z uszkiem. Idealny na prezent.

Pianki z galaretką WOW

To duet doskonały. Pół słodkości stanowi pyszna, delikatna śmietankowa pianka. Druga część to owocowa galaretka. Wszystko zamknięte jest w otoczce z czekolady. Takim słodkością ciężko się oprzeć. Podobnie jak galaretki Jelly DOT w czekoladzie, tu również wszystkie słodkości umieszczono w pięknym, świątecznym kartoniku z uszkiem.

A skład?

Vobro do swoich produktów nie dodaje sztucznych barwników, tłuszczów utwardzanych, oleju palmowego, ani żadnych konserwantów.

*post we współpracy/testowanie nowości Vobro

Print Friendly, PDF & Email

Dodaj komentarz