Food Pharmacy. Recenzja.

Food Pharmacy. Recenzja (1)Czy słyszeliście, że za odporność organizmu w 80% odpowiada jelito grube? Czy wiecie, co jeść, aby uniknąć stanów zapalnych? Czy domyślacie się, co jest przyczyną większości dolegliwości? Na te i inne pytania znajdziecie odpowiedź w książce „Food Pharmacy”. Autorki książki – Lina Nertby Aurell i Clase Mia – zapewniają, że po jej przeczytaniu i zastosowaniu się do zawartych w niej informacji uzyskamy:

  • nowe spojrzenie na jedzenie,
  • mnóstwo energii,
  • „zadowolone” bakterie jelitowe,
  • zdrową florę jelitową,
  • umiarkowany poziom cukru we krwi.

Lina Nertby Aurell i Mia Clase prowadzą razem blog o diecie przeciwzapalnej. Pomaga im w tym profesor medycyny Stieg Bengmark. Książka jest niejako podsumowaniem ich obserwacji i testów. To ciekawe połączenie wiedzy medycznej, z osobistymi spostrzeżeniami autorek, przepisami i radami dotyczącymi odżywiania Książka napisana jest w dość luźnej stylistyce – autorki starają się zachęcić nas do zdrowszego odżywiania motywując nas na każdej stronie i przyprawiając to szczyptą humoru. Osobiście bardzo cieszy mnie fakt, że w książce poza dużą ilością informacji znajdziemy również ciekawe przepisy (, czyli zastosowanie wiedzy w praktyce). Przepisy nie są trudne, produkty nie są wyszukane i to jest ogromny plus.

Czy polecam Wam tą książkę? Tak. Warto wzbogacić swoją wiedzę i poznać zdrowe przepisy, które dobrze wpłyną na nasze zdrowie.

Food Pharmacy. Recenzja (2)Food Pharmacy. Recenzja (5) Food Pharmacy. Recenzja (4) Food Pharmacy. Recenzja (3)

„Food Pharmacy”
Autorki: Lina Nertby Aurell, Clase Mia
Objętość: 184 strony
Wydawnictwo: Otwarte Znak

logo__zdrowepodejscie

Print Friendly, PDF & Email

2 comments

Dodaj komentarz