EMAKO piękne i funkcjonalne prezenty dla dzieci

EMAKO piękne i funkcjonalne prezenty dla dzieci (4)Jak wiecie jestem mamą dwójki wspaniałych maluchów. I to one są moim całym światem. Nie ma nic wspanialszego niż ich uśmiech na twarzy i głośny śmiech podczas zabawy. Ostatnio mój synek miał swój wyjątkowy dzień – 3 urodziny (pisałam Wam o tym już tutaj). Jak każda mama chciałam wywołać na twarzy małego solenizanta duży uśmiech i kupić mu coś wyjątkowego, co jednocześnie będzie również praktyczne. Synek kocha samochody i mamy ich już naprawdę wiele. Bywały czasem dosłownie wszędzie 😉 Szukając idealnego pomysłu na prezent zajrzałam na wspaniałą stronę Emako.pl , którą polecam każdemu. Dlaczego?

logo_emako

Bo Emako, to sklep w którym znajdziecie dosłownie wszystko. Ale… nie są to zwykłe rzeczy. Ale dobrej jakości, wspaniałe, czasem wręcz nie powtarzalne i piękne produkty. Ja znalazłam kilka produktów, z których jestem bardzo zadowolona. Dziś o tych dla najmłodszych.

EMAKO piękne i funkcjonalne prezenty dla dzieci (5)EMAKO piękne i funkcjonalne prezenty dla dzieci (3)

Mojemu synkowi i jego siostrze (bo zawsze staram się sprawiedliwie kupować coś obydwojgu, aby żadnemu nie było przykro) nabyłam wspaniałe pojemniki na zabawki. Pojemniki są nie tylko piękne, ale też i bardzo praktyczne i trwałe. W każdym dzieci chowają swoje zabawki. Pojemnik też doskonale spełnia rolę pufa, a na dodatek wręcz zdobi pokój.

Dodatkowych atutem był oczywiście zachwyt dzieci 😀 Syn był zachwycony takim „mebelkiem” przypominającym wóz policyjny. A córeczka dostała swój różowy autobus. Teraz obydwoje ochoczo chowają tam swoje zabawki. Wóz policyjny jest pełen autek 😉 A różowy autobus przewozi laleczki i inne małe skarby mojej księżniczki.

EMAKO piękne i funkcjonalne prezenty dla dzieci (2)

Wóz policyjny, czyli pięknie wykonany pojemnik na zabawki – skrzynia, siedzisko

oraz

drugi pojemnik na zabawki – pufa, siedzisko w formie różowego autobusu

EMAKO piękne i funkcjonalne prezenty dla dzieci (1)

Jeśli i Wy szukacie prezentu dla swoich pociech lub niebanalnego, pięknego pojemnika na zabawki zachęcam Was do odwiedzenia sklepu Emako.pl Wraz z moimi dziećmi szczerze polecamy te produkty!

Print Friendly, PDF & Email

2 comments

  1. Di gotuje says:

    Moja Natalka ma również z Emako takie różowe pudło i jestem z niego bardzo zadowolona. Idealnie sprawdza się do przechowywania zabawek i w roli siedziska. Dodatkowo uroczo i solidnie wygląda. Polecam!

Dodaj komentarz