Elite Kings Club. Tom 1. Srebrny łabędź. Recenzja.

Elite Kings Club. Tom 1. Srebrny łabędź. Recenzja

“Czegoś takiego jeszcze nie czytaliście. Ci faceci są niemoralni, przebiegli i zepsuci do szpiku kości, a Madison wpadnie prosto w ich sidła, szczególnie jednego. Będzie gorąco!”

Agata Wołosik-Wysocka,

Niegrzeczne książki

“Nie pozwala zasnąć, przyprawia o dreszcze i mrozi krew w żyłach. Tajemnicza, zaskakująca, niegrzeczna to mało powiedziane… Książka w której nic nie jest takie, jakim się wydaje.”

Magdalena Rodasik,

Literatura Zmysłów

 

Na początku wydaje się od kolejna książka z tym samym motywem. Matka odkrywa romans męża. W rozpaczy i szale dopuszcza się zbrodni na kochance i popełnia samobójstwo zostawiając córkę samą z ojcem i oskarżającym wzrokiem otoczenia. Skandal przyczynia się do wyprowadzki. Medi musi zmienić szkołę. I tu… stereotyp pryska. Książka nabiera rozpędu, akcja staje się naprawdę wciągająca i mroczna. A wszystko za sprawą grupy dziesięciu niepokornych chłopaków, którzy rządzą za szkolnymi murami… Amo Jones potrafi coś czego często mi brakuje w innych książkach – utrzymać tajemnicę, napięcie, zmieniać motywy. Książkę “Elite Kings Club. Tom 1. Srebrny łabędź” czyta się z niegasnącym zainteresowaniem. Bo “jak to się wszystko skończy?”, “co dalej?”, “co czeka naszą bohaterkę?”.

W książce znajdziemy dosłownie wszystko: intrygę, seksownych chłopaków, erotyczne sceny, tajemnicę, niegrzeczną młodzież, która robi dosłownie, co chce. Mroczna, pędząca fabuła wciąga nas z każdą stroną. I choć nie jestem do końca fanką takich książek, ta jednak mnie zaskoczyła. A finał… no cóż nie będę Wam go zdradzać, ale naprawdę warto dojść do końca tej historii i… zostać zaskoczonym 😉

Czy polecam tą książkę? Tak. Polecam ją każdemu kto lubi zaskakujące mroczne historie, kto lubi gdy autor powoli rozwiązuje wszystkie zagadki, historie inne niż wszystkie ze sporą dawką pikanterii. “Srebrny łabędź”, to zdecydowany bestseller.  Ja już czekam na kolejną część (tak, tak będzie dalszy ciąg).

“Elite Kings Club. Tom 1. Srebrny łabędź” Amo Jones
Objętość: 336 stron
Rok wydania: 2018
Wydawnictwo: Kobiece

taniaksiazka

 

Print Friendly, PDF & Email

Dodaj komentarz