Dziewczyna taka jak ja Ginger Scott – recenzja

“Dziewczyna taka jak ja” Ginger Scott, to kolejna genialna powieść tej autorki. Takie bestsellery naprawdę warto czytać. Powieść porusza i jest w niej coś wyjątkowego, coś co niewątpliwie wyróżnia ją na tle innych. Coś co sprawia, że jak już weźmiecie tą książkę do ręki, to nie odłożycie jej zbyt szybko. Najbardziej zaskakujące jest samo zakończenie powieści. Autorka funduje nam emocjonalny rollercoaster. Ale… musicie się o tym przekonać sami, bo nie mam w zwyczaju zdradzania szczegółów.

O czym jest ta książka? Opis, który znajdziecie z tyłu nie mówi zbyt wiele. Zwłaszcza osobą, które nie czytały pierwszej części. Czyżby chodziło wyłącznie o odnalezienie zaginionego chłopaka, który już nie jeden raz ocalił główną bohaterkę? Nic bardziej mylnego. Oczywiście poszukiwania są, ale w tej części jest o wiele więcej. Osoby, które czytały pierwszą część się nie zawiodą. Autorka nie spoczęła na laurach. Daje nam dużo więcej. Bohaterowie muszą zmierzyć się z wieloma przeciwnościami losu, swoimi słabościami i przeszłością. Autorka nie zapomina też o ich rodzinie i relacji między rodzicami, a dziećmi. Emocje, uczucia, wyjątkowa więź między bohaterami, poszukiwania, zagadka… to wszystko i wiele więcej znajdziecie na 336 stronach książki Ginger Scott.

Tak, tak wiem, że nie wiele zdradziłam z fabuły. Ale uwierzcie mi, że warto wszystko odkryć samemu. Choć jest, to typowo młodzieżowa książka, to ma w sobie to coś, co naprawdę może poruszyć czytelnika.

 

„Dziewczyna taka jak ja” Ginger Scott

Objętość: 336 stron
Rok wydania: 2019
Wydawnictwo: Kobiece

taniaksiazka

Print Friendly, PDF & Email

Dodaj komentarz