Drewniany zestaw żywności Nefere i zabawa trwa w najlepsze

Gotowanie, krojenie, komponowanie nowych dań, sprzedawanie lub kupowanie składników na obiad… to chyba jedna z ulubionych zabaw moich dzieci. Dlaczego? No cóż, nie raz pisałam Wam jak często moje dzieci pomagają mi w kuchni 🙂 To takie nasze wyjątkowe wspólne chwile. Dlatego nie dziwi mnie, że często też same w swoim pokoju wymyślają takie zabawy. Córeczka najczęściej układa wszystkie swoje zabawki (każda przecież jest głodna) lub wybiera tą jedną jedyną i dba o nią jak mama. A synek dzielnie jej w tym pomaga – jest albo sprzedawcą, albo kucharzem 😉 Dlatego w naszym domy nie może zabraknąć zabawek związanych z jedzeniem. Od jakiegoś czasu dzieci bawią się w najlepsze zestawem do żywności od Nefere. Wspaniała drewniana zabawka, wykonana z należytą starannością.

Kilka słów o…

Nefere, to firma, która powstała z myślą o najmłodszych. Dostarcza produkty wysokiej jakości, estetycznie wykonane i co najważniejsze bezpieczne. Oferowane zabawki, to w większości produkty ekologiczne drewniane, z kartonu, bawełny i innych ekologicznych materiałów lub materiałów pochodzących z recyklingu. Nefere promuje zabawki pomagające dzieciom w rozwoju wyobraźni i kreatywności. Te zabawki nie zostaną zapomniane po chwili i wrzucone w kąt. Te zabawki, to wspaniała przygoda, można się nimi bawić na różne sposoby. Jedyne ograniczenie, to wyobraźnia malucha. 

Zachęcam do zapoznania się z pełną ofertą Nefere

Drewniany zestaw żywności Nefere

Przeziębione dzieci, przymus siedzenia w domu. Jak rozjaśnić ich smutne buźki? Małą niespodzianką. Weszłam do pokoju trzymając za plecami zabawkę. Ileż było radości. „Mamo, mamo otwórz nam, otwórz”. Drewniana skrzyneczka zapakowana w przeźroczystą folię skrywała zabawki, które zajęły je na długi czas i… zajmują po dziś dzień. Zestaw żywności od Nefere, to wspaniała zabawa w krojenie i komponowanie kanapek (i nie tylko, moje dzieci wymyślały różne inne dania 😉 ). Elementy połączone są rzepami przez co dziecko ma wrażenie (władając między nie nożyk), że naprawdę je kroi.

W skład zestawu wchodzą:

  • chlebek złożony z czterech elementach, świetny do krojenia
  • udko z kurczaka
  • ryba
  • jajko
  • cytryna
  • chlebek w postaci trzech kanapek do krojenia lub komponowania kanapek
  • elementy żywności do kanapek: plasterek pomidora, liść sałaty, plaster szynki, plaster kiełbasy, plasterek żółtego sera
  • deska do krojenia
  • bezpieczny drewniany nożyk
  • skrzynkę drewnianą, w którą jest całość spakowana

Cały zestaw wykonany jest naprawdę pięknie i bezpieczne. Co dla nas równie ważne – zestaw zostanie z nami na dłużej. Mieliśmy już w domu zestaw wykonany z plastiku (córeczka dostała go w prezencie). Niestety radość nie trwała długo. Tu coś pękło, tam zdrapał się kolor. Zestaw od Nefere wykonany jest z drewna, co gwarantuje że zabawka będzie z nami bardzo długo. Nie straszne tu upadki, nic się nie dzieje z żadnym z elementów (a dzieci mają pomysły 😉 ).

Zestaw zapakowany jest w drewnianą skrzyneczkę, dzięki czemu po skończonej zabawie utrzymujemy porządek. Ponadto skrzyneczka stanowi często a to tacę, a to stolik. Poszczególne elementy wykonane są naprawdę starannie. Kolory są ładne, ale nie przesadzone (odzwierciedlają jedzenie, dziecko od razu widzi że to liść sałaty, czy plaster pomidora). Nawet rzepy mają odpowiedni kolor – ten w jajku imituje żółtko.

Zestaw ma wystarczającą ilość elementów, aby w spokoju mogła się nim bawić dwójka dzieci. Jedno kroi, drugie w tym czasie komponuję kanapkę dla lalki lub mamusi 😉 Tak, tak też została nakarmiona. Było pysznie 😉

Zresztą zobaczcie sami. Na końcu wpisu jeszcze kilka różnych zdjęć.

Czy polecamy?

Zdecydowanie tak. Zestaw przeznaczony jest dla dzieci 18m+ Moje oczywiście są starsze i też świetnie się nim bawią. Solidne, estetyczne wykonanie z dbałością o szczegóły. Zabawka, która z powodzeniem nadaje się na prezent. A co najważniejsze zabawka, która rozwija wyobraźnię i motorykę rąk dziecka. Polecamy.

Print Friendly, PDF & Email

16 comments

Dodaj komentarz