Do szkoły i na trening – torba, plecak czy worek?

Wrzesień… to dla mnie miesiąc zmian i wyzwań. Miesiąc, który zarówno coś kończy (żegnamy spokojne wakacyjne dni), jak i zaczyna coś nowego. To miesiąc, w którym trudno znaleźć chwilę na odpoczynek, a jednak zawsze chcę go wykorzystać maksymalnie. To też miesiąc zakupów. Wydatki są nieuniknione. Dlatego dziś kilka słów o tym co warto kupić? Co jest niezbędne? Co jest bardziej lub mniej praktyczne?

Dla dziecka

I tak oto moja mała księżniczka wyruszyła do szkoły. Dziś po raz pierwszy założyła na plecy swój nowy duży plecak. A jeszcze tak niedawno prowadziłam ją do zerówki. Ach… dzieci rosną w oczach. Plecak wypełniony po brzegi i wciąż czegoś brakuje. A to zeszycik, a to blok. Teraz już tylko muszę dokupić jeszcze jeden plecak worek na buty do szatni. Na szczęście wybór i dostępność jest duża, więc bez problemów coś wybiorę. Pamiętam, że jak ja byłam mała taki worek szyła mi moja mama. A teraz… wszystko jest na wyciągnięcie ręki i do tego w bogactwie wzorów i kolorów. My celujemy w urocze zwierzątka 😉 I tu rada dla Was. Kupcie od razu więcej niż jeden worek, abyście nie musieli potem niczego dokupywać. Takie worki można przechować bez problemów na przyszły rok, bo zajmują naprawdę mało miejsca. Poza tym są na tyle niedrogie i praktyczne, że możecie je wykorzystać w innych celach (czy to coś przechować, czy to dawać dziecku na wycieczkę – w końcu to worek, który można spokojnie założyć na plecy).

Dla mamy uprawiającej sport

Ale wrzesień, to nie tylko szkoła. Dla mnie to też powrót do codzienności. Lista obowiązków jest naprawdę duża, a jeszcze do tego wszystkiego dodałam mój kochany basen. Czas wrócić do formy 😉 Tym bardziej, że rodzina sprezentowała mi ostatnio nową torbę. Kocham takie torebki sportowe. Są praktyczne, wygodne i… świetnie się z nimi wygląda 😉 W końcu chyba każda kobieta lubi dobrze wyglądać nawet idąc na trening, prawda?

Polecam wam takie torby. Kiedyś nosiłam wyłącznie plecaki, ale torba jest o wiele praktyczniejsza. Można w nią później spokojnie pakować jakieś rzeczy na podróż i wygląda się z nią o wiele lepiej (pasuje praktycznie do wszystkiego w przeciwieństwie do plecaka, przy torbie na ramieniu nawet obcasik na nodze wygląda ok, a przy plecaku… no cóż, chyba nie muszę tego bardziej obrazować ;)). 

A u Was co się lepiej sprawdza?

 

Print Friendly, PDF & Email

6 comments

Dodaj komentarz