Dlaczego warto mieć w domu wyciskarkę Hurom H100 ?

Od zawsze wolałam sięgać po domowe soki. Nawyk ten wpajam również moim dzieciom. Moje maluchy uwielbiają domowe soki zarówno pić, jak i pomagać w ich przygotowaniach. Warto korzystać z darów natury. Owoce mamy na wyciągnięcie ręki. A mając w domu dobrą wyciskarkę wolnoobrotową można dosłownie wycisnąć z nich, to co najcenniejsze. U nas świeżo wyciśnięty sok, to podstawa wielu śniadań czy spotkań z przyjaciółmi. Pamiętajmy, że spożywanie świeżych soków ma dobroczynny wpływ na nasze zdrowie. To jedna z łatwiejszych i przyjemniejszych metod dostarczenia organizmowi niezbędnych witamin. Wystarczy mieć w domu odpowiednie urządzenie, którym niewątpliwie jest wyciskarka wolnoobrotowa Hurom H100.

Kilka słów o…

Marka Hurom od 1974 roku jest zdecydowanym liderem na światowym rynku wolnoobrotowych wyciskarek do soków. O czym świadczą choćby liczny sprzedanych wyciskarek. W przeciągu 3 lat sprzedano ponad 6 milionów wyciskarek do soków Hurom. Wyciskarki przeważają nad sokowirówkami. Technologia wolnoobrotowego wyciskania na zimno sprawia, że soki są jednolite ponieważ nie dochodzi w nich do procesu rozwarstwiania. Wyciskarki do soków Hurom powstają w oparciu o zaawansowaną, opatentowaną technologię. Wyprodukowane są w Korei z najwyższej jakości materiałów. Generują niski poziom hałasu i zużywają do 80% mnie mocy niż 750 watowe sokowirówki. Dodatkowo można w nich przygotować również mleka roślinne, smoothie, a nawet lody czy sorbety. Po więcej informacji zapraszam na stronę hurompolska.pl

Dlaczego Hurom H100?

To przełomowa i innowacyjna wyciskarka do soków. Posiada cechy poprzednich modeli One Stop i Alpha Plus, które cechowała najwyższa jakoś wykonania, jakoś soku oraz wydajność. Co się zmieniło?

Hurom H100, to innowacyjna wyciskarka wolnoobrotowa, w której metalowe sita zostały zastąpione przez filtry. Filtr wewnętrzny i zewnętrzny zostały zaprojektowane tak, aby zapobiegać gromadzeniu się pulpy między szczelinami, przez co mycie urządzenia jest szybsze i łatwiejsze. Wystarczy oddzielić filtry od siebie i przepłukać je pod bieżącą wodą. Przez zastosowaną technologię czas mycia został skrócony do zaledwie 5 sekund. Jest, to ogromna zaleta. W dzisiejszym zabieganym świecie zaoszczędzenie każdej minuty jest atutem.

Nowy model posiada ulepszony, podwójny otwór wsadowy oraz pochylone o 7 stopni dno misy pozwala na całkowite jej opróżnienie aż do ostatniej kropli soku. Dodatkowo ulepszono otwór wlotowy. W poprzednich modelach był on zbudowany z jednego otworu i tacki obok niego. W modelu H100 jest to podwójny lejek wlotowy. Taka konstrukcja pozwala bez trudu umieścić w wyciskarce zarówno długą marchewkę, jak i drobne truskawki czy borówki.

Wolnoobrotowa wyciskarka Hurom H100 pozwala produkować nie tylko soki z owoców i warzyw, ale dzięki wykorzystaniu nowoczesnej technologi 3 filtrów oraz przystawki do lodów można przygotować również: mleka roślinne, lody czy sorbety.

Montaż i demontaż modelu H100 został sprowadzony do minimum. Jest naprawdę prosty i intuicyjny.

Tak jak w poprzednich modelach Huroma, tu również zadbano o bezpieczeństwo. Nie ma żadnych noży i innych ostrych elementów, przez co w przygotowaniu soków mogą spokojnie pomagać nam dzieci.

Hurom H100, to odpowiedź na prośby wielu Pań domu. Urządzenie jest naprawdę eleganckie i będzie pasować do każdej kuchni. Wyciskarka jest smukła i zgrabna. Jest dostępna w kolorach: Czarnej Perły i Platyny.

Wyciskarka wolnoobrotowa Hurom H100 gwarantuje wysoką jakość w atrakcyjnej cenie

Więcej o wyciskarce Hurom H100, jak i innych przydatnych informacji szukajcie tutaj:

Gdzie kupicie Hurom H100?

Wyciskarkę wolnoobrotową Hurom H100, jak i inne modele, możecie nabyć na stronach:

 

Czy warto mieć takie urządzenie w swojej kuchni?

Zdecydowanie tak. Wyciskarka Hurom H100 będzie służyć nam przez długie lata. Jakość, bezpieczeństwo, nowoczesna technologia, prostota montażu i mycia. Jeśli cenicie zdrowie, uwielbiacie domowe soki, często przygotowujecie najróżniejsze smoothie, a nawet mleka roślinne czy zdrowe lody, to wyciskarka Hurom H100 będzie dla Was idealna. Warto zainwestować w jakość! Warto zainwestować w zdrowie!

 

Print Friendly, PDF & Email

8 comments

Dodaj komentarz