Dla każdej mamy, dla każdego – wszystko w jednym miejscu w kilka chwil.

Moi drodzy, jak wiecie jestem nie tylko pasjonatką gotowania, blogerką, ale przede wszystkim mamą dwójki najwspanialszych dzieci. Dlatego, gdy natrafię na coś godnego polecenia, bardzo chętnie dzielę się tym z Wami (mamami).

Moje skarby uwielbiają uczestniczyć w kulinarnych poczynaniach mamusi. Mieszanie, wycinanie foremkami, wałkowanie… A potem, to co najważniejsze – delektowanie się wspólnie przygotowanymi smakołykami. I o ile starsza córeczka nie ma z tym problemu, to synek dopiero zaczyna się uczyć posługiwania łyżeczką. Niestety moje niezastąpione krzesełko do karmienia nie wytrzymuje już lat. A bez niego… mam synka na kolanach i mnóstwo jedzonka wokół 😉 Dlatego zaczęłam szukać nowego. Nie mam czasu, ani możliwości, aby jeździć po sklepach. Dlatego korzystam z niezastąpionego Internetu. Ale początkowy spacer po wielu stronach strasznie mnie zniechęcił. Potrzebował jednego miejsca, w którym znajdę wszystko. I trafiłam! Sklep internetowy CoPolecamy.pl to miejsce dla każdego, kto lubi mieć wszystko w jednym miejscu, promocje, okazje cenowe, rabaty, a przede wszystkim wygodne zakupy online. Portal jest podzielony na różne, czytelne kategorie. Mnie oczywiście zainteresowała w szczególności „Ciążka, karmienie, macierzyństwo”, gdzie wśród podkategorii znalazłam tą upragnioną „Krzesełka do karmienia”.

Przenosne_krzeselko

 * zdjęcie przykładowe, pochodzące z portalu CoPolecamy.pl – „Krzesełka do karmienia”

Moim oczom ukazał się szereg najróżniejszych krzesełek… Niektóre rodzaje były dla mnie nowością. Sklep internetowy Copolecamy.pl prezentuje nam różne modele, z różnych firm, w różnych cenach w jednym miejscu. Wszystko jest czytelne, a przekierowania do stron producenta są szybkie. Zastanawiam się nad dwoma modelami z oferty. Mój skarb jest bardzo ruchliwy, także krzesełko musi być solidne. Może Wy mi coś podpowiecie?

Przeglądając krzesełka przyjrzałam się bliżej jeszcze kategorii „Zabawki”, gdzie poza wspaniałymi „umilaczami” czasu dla maluchów znalazłam, to co w moim domu uważam za niezbędne i konieczne – „Skrzynie i pojemniki na zabawki”. Czy u Was też pod koniec dnia klocki, misie, koniki, samochodziki są dosłownie wszędzie? Moje zmęczone dzieci, które chcą już kłaść się do snu nie są zbyt skłonne do dokładnego układania swoich rzeczy na półeczkach. Mi zresztą też często brakuje już sił. Dlatego tak cenię wszelkie pojemniki i skrzynki na zabawki. Zajmują mało miejsca, szybko się sprząta, maluchy potem mają łatwy dostęp do swoich rzeczy. Pojemniki, które znalazłam w sklepie internetowym CoPolecamy.pl są nie tylko praktyczne, ale też i ładne. Można wybrać taki, który spodoba się dzieciom i będzie dodatkową ozdobą pokoju.

pojemnik_copolecamypl

 * zdjęcie przykładowe, pochodzące z portalu CoPolecamy.pl – „Skrzynie i pojemniki na zabawki”

Wychodząc już ze sklepu nie mogłam się oprzeć, by nie sprawdzić co kryje się w tzw. „Gorących okazjach”. I … już chyba wiem jaką sukienkę kupię na Walentynki by olśnić mojego męża 😉

Print Friendly, PDF & Email

Dodaj komentarz