Dla każdego wielbiciela słodkości – cukierki Gibar

Dla każdego wielbiciela słodkości – cukierki Gibar

Choć kocham piec i bardzo dużo czasu spędzam w kuchni na wymyślaniu kolejnych słodkich (i nie tylko) smakołyków, to nie ukrywam, że lubię też cukierki. A niektóre to nawet bardzo 😉 No cóż… czasem nie ma jak sięgnąć do torebki czy kieszeni po coś słodkiego 😉 Od jakiegoś czasu wraz z rodziną i przyjaciółmi mamy okazję próbować pysznych cukierków od Gibar.

Kilka słów o…

Gibar jest firmą rodzinną z ponad 20-letnią tradycją i dużym doświadczeniem w branży cukierniczek, co niewątpliwie czuć w każdym cukierku. Firma specjalizuje się w produkcji wysokiej jakości cukierków oblewanych prawdziwą deserową czekoladą z bogatym nadzieniem, w tym:

  • wyjątkową śliwką w czekoladzie (moja mama ją pokochała),
  • w ofercie znajdziecie też niebiańsko pyszne piankowe Pyszne Mleczko,
  • najróżniejsze Galaretki i Michaśki,
  • jak również takie cukierki jak krówka na pełnym mleku (uwielbiam ją!), landrynki i toffi.

Oferta jest naprawdę bogata i co najważniejsze – po prostu przepyszna. Zresztą zobaczcie sami https://gibar-sklep.pl/

https://www.facebook.com/sklepgibar/

Jaka jest nasza opinia na temat cukierków Gibar?

Mogłabym tu napisać – są po prostu pyszne i to oddałoby w pełni zdanie moje, rodziny i przyjaciół. Cukierkami Gibar osładzaliśmy sobie ostatnio „trudy” nie jednej wycieczki, ja też osładzam sobie nimi teraz dni choroby. Cukierki te okazały się strzałem w 10 na spotkaniu z przyjaciółmi. No cóż… pyszne i tyle.

A które najbardziej pokochaliśmy?

Jeśli będzie to Wasze pierwsze spotkanie z firmą Gibar, to szczerze Wam polecam sięgnąć po ich wyśmienitą mieszankę. Tu każdy znajdzie coś dla siebie. Od wybornych, delikatnych piankowych Pysznych Mleczek – te pokochaliśmy wszyscy bez wyjątku! Dosłownie rozpływają się w ustach, po galaretki, Michaśki i wiele innych. Coś cudownego i… idealnego na święta, przyjęcia lub od tak 😉 Takiej mieszance ciężko się oprzeć, oj ciężko 😉

A teraz krówki… Ja osobiście jestem „krówkożercą” 😉 Firma produkuje jak dla mnie krówki idealne – pyszne ciągnące się wnętrze. Takie krówki pamiętam z dzieciństwa i takie lubię najbardziej. Szczerze polecam! P.s. Już niedługo przepis z krówkami 🙂 Zaglądajcie na blog.

I HIT! Śliwka w czekoladzie. Powiem Wam szczerze, że na początku nie byłam przekonana. Polecił mi ją przedstawiciel firmy i… Bardzo się cieszę, że mogę jeść coś tak dobrego 🙂 Śliwka jest przepyszna! Moja mama się nią zachwyca 🙂 Zresztą każdy kto spróbował wie, że warto. Szczerze Wam polecam! Niby proste zestawienie, ale… ŚLIWKA W CZEKOLADZIE GIBAR TO ISTNY HIT! (zostawiłam trochę na Święta, by poczęstować resztę rodziny).

Podsumowując…

Szczerze polecam (polecamy) Wam cukierki Gibar. Zachęcam Was do spróbować i… przypominam, że na blogu wciąż trwa konkurs, w którym do wygrania aż 3 kg cukierków,

KONKURS WYGRAJ 3 KG CUKIERKÓW GIBAR

A tu jeszcze kilka zdjęć… Polecam się skusić 😉

 

 

Print Friendly, PDF & Email

2 comments

Dodaj komentarz