Dla dzieci, dla dorosłych – naturalne i pyszne produkty PROSTO GROUP

produkty Grupy PROSTO (2)

Dla wszystkich!

PROSTO, codziennie dla ZDROWIA!

Bo przekąski mogą być zdrowe i pyszne

Dziś kilka słów o pysznych i co najważniejsze zdrowych produktach od Grupy PROSTO. Znacie? Próbowaliście już? Jeśli nie, to zdecydowanie polecam zapoznać się z całą dostępną ofertą. U nas wszyscy je polubili, zwłaszcza najmłodsi domownicy 😉 Chrupali do woli 🙂

produkty Grupy PROSTO (1)

Kilka słów o…

Produkty grupy PROSTO, to oferta alternatywnych, tradycyjnych i najbardziej popularnych przekąsek w wersji zdrowej i funkcjonalnej do tych które są obecnie na rynku. Firma wyszła z założenia, że jeśli przegryzki stanowią tak duży udział w naszym jadłospisie, to powinny być wartościowe dla naszych organizmów i przynosić korzyści energetyczne i odżywcze.

logo_prostoWarto również zajrzeć na fanpaga PROSTO

 W ofercie znajdziecie PROSTE MARKI:

  • PROSTO I W DROGĘ
  • PROSTO I EKO
  • PROSTO I ZDROWE
  • EZERKI
  • ECO ANVOY

Wraz z rodziną i znajomymi przetestowaliści niektóre z produktów dostępnych w efercie PROSTO. Wyróżnia je na pewno zdrowy skład. Przede wszystkim jestem zachwycona ofertą skierowaną dla najmłodszych – bez cukru i soli, czyli zdrowo. Moje dzieci zajadały się eZerkami ze smakiem 😉 Przyznam szczerze, że sama mało co spróbowałam 😉 , ale zadowolone buzie dzieci są najlepszą rekomendacją 🙂 produkty PROSTO (2)

Idealna dla najmłodszych. Zachwycają nie tylko składem, ale również sympatycznym opakowaniem. Dzieci z przyjemnością sięgają po takie przekąski.

produkty PROSTO (3)

W ofercie znajdziecie również produkty skierowane dla diabetyków – paluszki z ksylitolem. Pyszne i zdrowe, idealne dla każdego kto w swojej diecie ogranicza spożycie cukru. W ofercie znajdziecie również m.in. pełnozbożowe paluszki orkiszowe z sezamem lub naturalne oraz ekologiczne paluszki orkiszowe z topinamburem. Przyznam szczerze, że pierwszy raz spotkałam się z takim produktem. Topinambur to wspaniałe źródło inuliny. Oferta PROSTO, zachwyca różnorodnością i wspaniałym składem każdego produktu.

produkty PROSTO (4)Katalog DRUK_NOWE LOGA_2

 

 Katalog DRUK_NOWE LOGA_2

W ofercie nie zabrało również pełnoziarnistych wafli ryżowych. Idealne na każdą okazję: do pracy, do szkoły, na drugie śniadanie, po treningu lub od tak do pochrupania.

produkty PROSTO (1)

 Polecam Wam produkty PROSTO.

PROSTY SKŁAD,

PROSTA OFERTA,

PO PROSTU WARTO!

 

Print Friendly, PDF & Email

Dodaj komentarz