Dla delikatnej i wrażliwej skóry… Środki do prania i płukania Dedra

Delikatna i wrażliwa skóra dziecka

Pranie, to nieodzowny element każdego dnia. Zwłaszcza przy dwóch małych szkrabach. A to coś się wyleje, a to coś spadnie z łyżeczki, a to coś się ubrudzi na spacerze… Duże ilości ciuszków, ręczników, pościeli… niekończące się opowieści 😉 Skóra dzieci jest delikatna i łatwo o podrażnienia. Dlatego warto wybrać dobre środki piorące. Dzięki uprzejmości czeskiej firmy Dedra od dłuższego czasu testuję zestaw środków do prania i płukania dla osób i dzieci z wrażliwą skórą:

Jestem bardzo zadowolona ze wszystkich produktów, w szczególności z żelu do prania i płynu do płukania. Ubrania są doprane (w przeciwieństwie do innych tego typu środków), delikatne, nie podrażniają skóry moich dzieci. Do tego środki są wydajne.

Środki do prania i płukania dla osób i dzieci z wrażliwa skorą (1) Środki do prania i płukania dla osób i dzieci z wrażliwa skorą (2)

Kilka informacji:

Firma DEDRA oferuje możliwość dodatkowych zniżek lub zarobków tak samo jak w AVON lub Oriflame. Podczas zakupu wystarczy zapisać numer koordynatora (na stronie znajdziecie listę). Po wyborze aktywuje się zniżka do 23% z cen katalogowych (na stronie bez logowania).

Szczegółowe informacje dot. możliwości współpracy znajdziecie tutaj (klik)

Miś

Print Friendly, PDF & Email

Dodaj komentarz