Czy zegarek to dobry pomysł na prezent?

Dlaczego zegarek to dobry pomysł na prezent?

Nasze babcie mawiały, że nie powinno się dawać zegarków w prezencie. Tak mawia bowiem stary przesąd. Czy powinniśmy w niego wierzyć? A czy zbite lustro lub czarny kot, który przebiegnie nam drogę naprawdę przynosi pecha? Przesądy były i są. A dobry zegarek, to zawsze świetny pomysł na prezent. Dlaczego? Powodów jest kilka. Jednak warto wymienić kilka podstawowych.

Zegarek jako dopełnienie każdej stylizacji

Obecny wybór czasomierzy jest ogromny. Wystarczy spojrzeć na ofertę polskiej firmy Novotime, w której znajdziemy wiele piękny i modnych zegarków które poza swoją praktyczną rolą będą też znakomitym i eleganckim dodatkiem do każdej stylizacji. Zegarki damskie, męskie, dziecięce, sportowe, na pasku, bransolecie, nowoczesne lub wykonane w starej klasycznej stylistyce. W wielu modelach można zmieniać paski i bransolety będące na dodatkowym wyposażeniu, dopasowując je do okazji.

Uniwersalny i ponadczasowy prezent

Jedną z zalet zegarka jako upominku jest jego uniwersalność i ponadczasowość. Zegarek można podarować każdemu – biorąc pod uwagę swój budżet oraz styl osoby obdarowywanej. Dla męża pracującego w biurze coś eleganckiego, dla żony kochającej sport – wersja sportowa, dla siostrzenicy – uroczy różowy zegarek z diamencikami. Tu każdy znajdzie coś dla siebie. Niektóre zegarki posiadają specjalne, wyjątkowe opakowanie oraz dodatkowe paski. Inne można zamówić z dedykacją. A jeszcze inne są tak niezawodne, że będą służyć przez lata.

Nie tylko do odmierzania czasu

Kiedyś zegarek służył tylko po to by pokazać nam, która jest godzina. Obecnie zegarki potrafią o wiele więcej. Dlatego na prezent chętnie wybierane są inteligentne zegarki, czyli smartwatche oraz modele hybrydowe. Takie zegarki szybko zdobyły popularność ze względu na swoją dodatkową funkcjonalność. Tego typu urządzenia oferują wiele możliwości. Mają za zadanie usprawnić naszą pracę i codzienność. Proste powiadomienia o przychodzących smsach, połączeniach, a nawet mailach doceni nie jedna osoba. A miłośnicy sportu lub osoby walczące z kilogramami coraz chętniej sięgają po zegarki z funkcją śledzenia wybranej aktywności sportowej, zliczające ilość spalonych kalorii czy pokazujące puls. Teraz zegarek potrafi naprawdę wiele.

 

 

Print Friendly, PDF & Email

Dodaj komentarz