Czy skórzany portfel, to dobry prezent dla mężczyzny?

Walentynki, urodziny, imieniny, Dzień Chłopaka, rocznica, Boże Narodzenie… Okazji by obdarować bliską nam osobę jest naprawdę wiele. Jednak często zdanie „Co mu kupić na prezent?” spędza nam sen z powiek. Oczywiście w obecnych czasach mamy mnóstwo możliwości. Od szalonych pomysłów, jak skok na bungee, wykupienie dnia na strzelnicy czy jazda terenowym samochodem, po najróżniejsze gadżety i gadżeciki. Ale czy nie lepiej postawić na klasykę? Wszystko oczywiście zależy od gustu mężczyzny, którego chcemy obdarować. Jednak osobiście uważam, że klasyka nigdy nie wyjdzie z mody. Naszych panów na pewno ucieszy praktyczna torba, elegancki skórzany portfel lub dobrej jakości alkohol. Możliwości jest oczywiście więcej. Dziś skupiam się na jednej.

Czy skórzany portfel, to dobry prezent dla mężczyzny?

Oczywiście, że tak. To klasyka, która nigdy nie wychodzi z mody. My Panie często zmieniamy torebki, dodatki, a nawet portfele. Panowie stawiają na coś praktycznego, co przetrwa przez lata. Nawet jeśli osoba, której podarujemy portfel już jeden posiada, nie musimy się tym tak bardzo przejmować. Portfele z racji ciągłego użytkowania szybko się zużywają, więc nasz prezent po prostu poczeka na swoją kolej. A poza tym… wszystko też zależy od tego jaki portfel wybierzemy. Ten skórzany, elegancki może od razu wpaść w oko i obdarowany chętniej wymieni stary portfel.

Jaka jest zaleta takiego prezentu?

No cóż… trudno o praktyczniejszy prezent. Portfel będzie przydatny zarówno biznesmenowi, jak i studentowi. Ale żeby zachwycał i był naprawdę trafiony warto zastanowić się, co nasz obdarowany chciałby otrzymać. Kolor, kształt, ilość przegródek, a nawet marka ma znaczenie. Spójrzcie choćby na bogatą ofertę Galante: https://www.galante.pl/portfele-meskie Tu każdy znajdzie coś dla siebie.

Ja osobiście zastanawiam się nad kupnej zestawu prezentowego Pierre Cardin Portfel i Pasek Męski. Idealny połączenie. Elegancja, jakość, znana marka plus dodatkowy atut w postaci paska i możliwości dodania dedykacji. Portfel wykonany ze skóry naturalnej, delikatne tłoczenie i aż 13 przegródek. Mój mąż na pewno byłby zadowolony z takiego prezentu. Ale tak jak pisałam, tu liczy się gust Pana. Jeśli go nie znacie postawcie na klasyczne kształty i kolory.

*przykładowe zdjęcia pochodzą z Galante.pl

 

Print Friendly, PDF & Email

Dodaj komentarz