Czy pióro, to dobry pomysł na prezent?

Wbrew pozorom jeszcze wielu z nas docenia moc pisanego słowa i na co dzień wykorzystuje pióra kulkowe czy to w pracy, szkole, na studiach lub robiąc jakieś szybkie notatki i listy zakupowe. To nigdy nie minie. Ja dość często odwiedzam takie strony jak papierowo.pl , gdzie dosłownie za pomocą kilku kliknięć mogę kupić wszystko to czego potrzebuje. Czy to dla męża do pracy, dla mnie czy też córeczki do szkoły. Myślę, że choć technika jest wszechobecna, to kartka papieru i długopis czy pióro nigdy nie odejdą w kąt.

Czy pióro, to dobry pomysł na prezent?

Najlepszy prezent to na pewno taki, który jest wybrany ze specjalną myślą o tej drugiej osobie. Czy sprawdzą się tu eleganckie pióra z grawerem ? Oczywiście. Osobiście pamiętam, że pierwszym prezentem jaki dałam mojemu mężowi (wówczas jeszcze chłopakowi, w którym byłam zakochana po uszy) był zestaw z eleganckim piórem. Do tej pory nosi go ze sobą do pracy 🙂 No cóż… w końcu każda ważna umowa musi mieć podpis. Najlepszym narzędziem do tego będzie eleganckie pióro.

Eleganckie pióro, to prezent, który nigdy nie wychodzi z mody i pasuje na wiele okazji. Niezależnie od tego, czy chcemy kupić prezent dla bliskiej osoby (męża, narzeczonego, przyjaciela, brata, ojca, dziadka), czy kogoś obcego bądź traktowanego ze stosownym dystansem (np. dla współpracownika, przełożonego lub nauczyciela), taki prezent może okazać się naprawdę trafiony.

Wystarczy tylko dobrze wybrać. Elegancja, marka plus grawer. To wszystko sprawi, że z pozoru zwykły artykuł piśmienniczy nabierze wartości w oczach obdarowanego i wywoła naprawdę dużą radość. Spójrzcie np. jak piękne pióra z grawerem oferuje marka PARKER. Kolekcja Sonnet, to elegancja połączona z nowoczesnym wykończeniem. Perfekcyjne nacięcie na stalówce z 18-karatowgo złota i klip w kształcie strzały. Doskonale wyważone pióra składane ręcznie i poddawane skrupulatnej kontroli w celu zapewnienia najwyższej jakości. Taki prezent może zachwycić.

Przykładowe zdjęcie zestawu

Podsumowanie

Osobiście wciąż cenię dobrej jakości pióra i nie raz wybieram je właśnie na prezent. Myślę, że dobrej jakości pióro nigdy nie straci „swojej mocy”. Elegancja, szyk, jakość. To wartości, które były i zawsze będą cenione.

A jakie jest Wasze zdanie? Czy stawiacie wyłącznie na „nowinki” kupując prezenty, czy jednak nadal sięgacie po sprawdzoną klasykę?

 

Print Friendly, PDF & Email

Dodaj komentarz