Czekoladowe Mikołaje i Renifery – wyjątkowe praliny od Vobro

W tym roku firma Vobro zaskoczyła mnie jak nigdy wzbogacając swoje portfolio świątecznych produktów o cudowne pralinki w kształcie Mikołaja i Renifera. Czekoladowe Mikołaje i Renifery to nowość na polskim rynku. Słodka nowość, która jest wręcz idealna na Święta.

Czekoladowe Mikołaje i Renifery to pyszne pralinki pakowane pojedynczo. Świąteczne ozdobne zawijki skrywają w sobie słodkości w trzech wariantach smakowych:

  • kakaowo-śmietankowym,
  • ananasowo-mlecznym,
  • pomarańczowym.

Dwa pierwsze warianty wypełnione są mieszanką standardowego i półpłynnego nadzienia. Każda pralinka jest wyjątkowo pyszna. Przysłowiową kropką nad „i” jest otoczka z pysznej  standardowej i białej czekolady. Pralinką nadano typowo świąteczne kształty. Moja maluchy od razu wyciągnęły rączki po słodkiego Czekoladowego Mikołaja i Reniferka.

To świetne pralinki na świąteczny stół. Można je położyć na paterze, by dodatkowo osłodzić rodzinie i gościom wspólne chwile lub dołożyć je do świątecznych upominków, które tak chętnie umieszczamy pod choinką. Na pewno każdy będzie zadowolony z takiego słodkiego, świątecznego dodatku.

*wpis we współpracy / Dziękuję firmie Vobro za możliwość przetestowania tak pysznych nowości

 

 

Print Friendly, PDF & Email

Dodaj komentarz