Czekoladki Gryzzzli od Vobro

Czekoladki Gryzzzli Vobro

Dziś chciałabym pokazać Wam kolejną nowość w ofercie Vobro. Nowość, która od razu przypadła nam do gustu. Bo jak nie skusić się na słodkie urocze misie? I to pyszne wnętrze… Po te pralinki chętnie sięgają małe i duże łasuchy.

Słodkie misie Gryzzzli, którym ciężko się oprzeć

Gryzzzli to nowa marka w portfolio firmy Vobro. Słodka pralinka w kształcie sympatycznego misia wypełniona pysznym mlecznym kremem i ziarenkami dmuchanego ryżu. Już sam kształt pralinki wywołuje uśmiech na twarzy. Moje dzieci od razu zajęły się słodkim testowaniem 😉 A wnętrze? Jeśli lubicie słodkie mleczne nadzienie i rozpływającą się w ustach czekoladową otoczkę, to na pewno te pralinki będą wam smakować. Mi bardzo podoba się dodatek ziarenek dmuchanego ryżu. Dzięki temu nadzienie jest jeszcze ciekawsze w smaku i … fajnie chrupie pod zębami. Polecam wam te małe słodkie miśki.

Co ważne!

  • Produkt nie zawiera barwników
  • Produkt nie zawiera konserwantów

Opakowanie pralinek Grizzzli

Marka Vobro dba o każdy szczegół. Pralinki Grizzzli są nie tylko smaczne, ale mają też urocze i poręczne opakowania. Piękna grafika sympatycznego niedźwiadka aż kusi by sięgnąć po takie słodkości. Dodatkową zaletą jest to, że każda pralinka pakowana jest osobno, jak batonik. Dzięki temu słodkie niedźwiadki możemy mieć zawsze przy sobie.

*wpis we współpracy / testowanie nowości Vobro/

Print Friendly, PDF & Email

Dodaj komentarz