Cukierki Salted Caramel od Vobro

Firma Vobro co jakiś czas zaskakuje nas nowościami. Ostatnio pisałam Wam o cukierkach PopCorn Vobro. Czekoladowa otoczka, nadzienie kakaowe oraz wyczuwalne kawałki popcornu zdobyły nasze serce. To nietypowe połączenie okazało się strzałem w przysłowiową 10. Dlatego, gdy w naszym domu pojawiły się kolejne nowości tej marki od razu zabraliśmy je ze sobą by przetestować je w plenerze. Piękna pogoda, wycieczka, rowery, a na zakończenie słodkie nowości 🙂 To był naprawdę udany dzień.

Jak smakowały nam cukierki Salted Caramel Vobro?

Cukierki Salted Caramel Vobro to małe słodkości dla wielbicieli słonego karmelu. Przyznam Wam szczerze, że  ja uwielbiam słony karmel, więc bardzo ucieszyło mnie takie testowanie. Zacznijmy od oceny wizualnej. Tu znów Vobro staneło na wysokości zadania. Każdy cukierek pakowany jest osobno w papierek, który wręcz przykuwa oczy. Złote napisy i zakończenia, niebieskie tło i małe diamenciki w tle. To wszystko wspaniale współgra i od razu chce się zobaczyć co jest w środku.

W środku znajdujemy podłużny cukierek o smaku słonego karmelu z orzeszkami arachidowymi i nadzieniem karmelowym w czekoladzie. Świetne połączenie smaków, które docenimy już po jednym gryzie. Moje maluchy stwierdziły zgodnie, że te cukierki są „pyszne”.

Jaka jest moja opinia? Oczywiście się z nimi zgadzam. Cukierki są naprawdę pyszne i słodziutkie. Dlatego jak dla mnie już jeden cukierek zaspokaja w pełni ochotę na słodkości ;) I bardzo dobrze. Takie cukierki można zabrać ze sobą wszędzie i delektować się nimi gdzie i kiedy się chce. Warto też poczęstować przyjaciół. W końcu każdy w życiu zasługuje na odrobinę słodyczy ;)

*współpraca/testujemy

 

Print Friendly, PDF & Email

Dodaj komentarz