Co mu dać w prezencie na Święta?

Święta zbliżają się wielkimi krokami. Przed nami przygotowania wigilijnych dań, porządki i… prezenty. Często z tym ostatnim mamy ogromne problemy, zwłaszcza jeśli mają być przeznaczone dla mężczyzny. Co mu kupić? Co dać? Poniżej krótka lista pomysłów, którą mam nadzieję pomożecie mi wzbogacić i uzupełnić 😉

Pamiętajcie, że to tylko luźne propozycje. Każdy Pan jest inny i to Wy najlepiej będziecie wiedzieć co go ucieszy. Jedni są zapalonymi graczami, inni sportowcami, jeszcze inni kochają muzykę, a są też tacy panowie, którzy lubią po prostu usiąść, odpocząć z filiżanką whisky w dłoni.

Dla gracza

Jeśli Wasz mężczyzna uwielbia gry komputerowe lub playstation, to najlepszym prezentem będzie jakaś nowa gra, drugi pad (, aby można było pograć we dwoje), zestaw słuchawkowy itd.

Elegancki skórzany portfel z grawerem i dedykacją na pudełku

Idealny prezent dla każdego mężczyzny. Grawer i dedykacja na pudełku sprawiają, że prezent jest naprawdę wyjątkowy i od serca. A ponadto jest, to niewątpliwie prezent praktyczny.

Dobry alkohol

Panowie cenią dobre trunki. Na prezent warto wybrać coś z wyższej półki, np. dobrą whisky. Z takiego prezentu na pewno ucieszy się nie jeden mężczyzna. Można też pokusić się o samodzielne przygotowanie takiego prezentu. Jak? Wystarczy zaopatrzyć się w odpowiednie drożdże gorzelnicze Przepisów na domowe alkohole jest naprawdę wiele w Internecie.

Karnet na siłownię, basen lub fitness

Karta łącząca w sobie karnet na siłownię, basen czy fitness to świetny pomysł dla każdego mężczyzny lubiącego sport lub dla takiego, który jeszcze się do niego w pełni nie przekonał.

Zegarek

Ładny zegarek, to zawsze dobry prezent. Jego dobór zależy od upodobań i stylu obdarowanego. Dla biznesmena – elegancki, dla sportowca – z dodatkowymi funkcjami.

A może dron…

W końcu w każdym mężczyźnie jest troszkę dziecka 😉

A jeśli Wasz mężczyzna chciałby przeżyć coś niezwykłego… Sprawdźcie tzw. pakiety przeżyć.

 

Print Friendly, PDF & Email

Dodaj komentarz