Co kupić miłośnikowi marki Mercedes?

Prezenty, ach prezenty. Nie wiem jak Wy, ale mi kiedyś sprawiały one ogromny problem. Później wszystko się zmieniło. Znalazłam w sieci kilka miejsc, które do dziś wybawiają mnie z opresji. Ale nie tym razem. Tym razem, wraz z przyjaciółmi szukaliśmy czegoś wyjątkowego dla naszej koleżanki. Wyjątkowa okazja (spotkanie po latach) i wyjątkowa osoba. Osoba, która nie lubi kwiatów, czekoladek czy tradycyjnych prezentów i gadżetów. Ale za to kocha swojego starego mercedesa, którego dostała od taty. Co takiej osobie jednak kupić w prezencie?

Idealne na prezent – akcesoria mercedes benz

Samochodów marki Mercedes nikomu nie trzeba przedstawiać. Zna je nawet osoba nie będąca znawcą w dziedzinie motoryzacji. W końcu, to niedościgniony wzór, jeżeli chodzi o elegancję, komfort i niezawodność. Podobnie jest z gadżetami i akcesoriami, które nawiązują do tej popularnej marki. Dlatego wraz z mężem naszej koleżanki postawiliśmy na tematyczny prezent z nutą humoru. Kupiliśmy mały, ale pięknie wykonany model mercedesa, a do tego dokupiłyśmy świetne akcesoria Mercedes. Taki sklep z akcesoriami znalazłam tutaj akcesoria.autoidea.pl Co wybraliśmy?

Postawiliśmy na typowo damskie akcesoria. Opcji było wiele, co jedna to lepsza. Takie akcesoria mercedes dla kobiet naprawdę potrafią zachwycić. Zresztą zobaczcie sami: https://akcesoria.autoidea.pl/kategoria-produktu/kobieta/ Ostatecznie postawiliśmy na piękny, stylowy damski zegarek, portfel i elegancką torebkę. Przyznam szczerze, że sama bym chciała taki prezent 😉

Prezenty mercedes benz dla mężczyzn i dzieci

Prezenty mercedes benz, to też oczywiście fajny pomysł dla każdego faceta zakochanego w tej marce, a nawet dla dzieci. Jeśli w waszym domu jest mały miłośnik mercedesa, to zajrzyjcie tutaj: https://akcesoria.autoidea.pl/kategoria-produktu/dziecko/  Ja za pierwszym razem stronę przeglądałam w domu, a obok jak zawsze nagle pojawił się mój mały synek 😉

„Mamo, a co to?”

„Mamo, mercedes! Jaki fajny! Kupisz mi?”

„A to jest lepsze, może to mi kupisz, proszeee?”

I tak to wyglądało. Czy kupię? Może poprosimy o to Mikołaja 😉 Bo ta wywrotka budowlana Arocs i zegarek dziecięcy AMG GT faktycznie wyglądają fajnie. Ale zobaczymy 😉 Póki co strona zapisana.

Print Friendly, PDF & Email

Dodaj komentarz