Bombonierki w kształcie róży z pralinami Panna Cotta i Coffe&Cream – idealne na Dzień Kobiet i nie tylko

 

Dzień Kobiet już jutro, ale okazji do obdarowywania ukochanych Pań jest mnóstwo. Dlatego dziś mała inspiracja. Bombonierki w kształcie róży z pralinami Panna Cotta i Coffe&Cream od Vobro, to wspaniały pomysł na prezent. Gustowne opakowanie sprawi, że pralinki można śmiało wręczyć nawet zamiast kwiatka.

Eleganckie opakowanie w kształcie tuby zawiera 8 pysznych pralinek w dwóch wariantach smakowych – Coffe & Cream i Panna Cotta. Każda pralinka jest osobno zapakowana i przez to całość wygląda naprawdę gustownie i elegancko. A wnętrze… dosłownie kusi. Dwuwarstwowe nadzienie i rozpływająca się w ustach czekoladowa otoczka. Trudno skończyć na jednej pralince 😉

W opakowaniu znajdziecie cztery pralinki o smaku włoskiego deseru panna cotta oraz cztery pralinki dla wielbicieli kawowych smaków.

Bombonierki w kształcie róży z pralinami Panna Cotta i Coffe&Cream od Vobro, to idealna propozycja zarówno dla miłośników słodkich deserów, jak i dla każdego kto szuka czegoś słodkiego na prezent lub formę podziękowania. Można je wręczyć zamiast róży lub … z całym bukietem kwiatów 😉 Tu decyzję zostawiam Wam.

Print Friendly, PDF & Email

Dodaj komentarz