Bombonierki Frutti di Mare Vobro. Wyjątkowy smak i kształt.

Bombonierki Frutti di Mare Vobro. Wyjątkowy smak i kształt

Bombonierki Frutti di Mare Vobro. Wyjątkowy smak i kształt. (3)

Dziś kilka słów o wyjątkowych bombonierkach „Frutti di Mare” Vobro w kształcie owoców morza. Wspaniała kompozycja białej i ciemnej czekolady, a do tego nadzienie w 4 smakach: kakaowym, orzechowym, mlecznym i karmelowym. Nie sposób odmówić takiej słodkiej przyjemności. Dla mnie te bombonierki są naprawdę wyjątkowe. Dlaczego? No cóż… to pierwsze czekoladki jakie dostałam od mojego męża 🙂 Sprawił mi wówczas ogromną radość. Pralinki dosłownie rozpływają się w ustach, a delektowanie się nimi z kimś bliskim… to coś cudownego. Ja zawsze na początku sięgam po wersję mleczną, a chwilę później karmelową. Mój mąż lubi orzechową, a dzieci i reszta rodziny… chyba każdą 😉 Jeśli jeszcze nie próbowaliście bombonierek „Frutti di Mare”, to serdecznie Wam je polecam. Tak jak i całą słodką ofertę firmy Vobro www.vobro.pl

logo_Vobro

O firmie Vobro pisałam Wam już tutaj. Warto wspomnieć, że w „VOBRO” wytwarza się około 100 rodzajów wyrobów czekoladowych oraz ponad 30 gatunków ciastek. Surowce do ich produkcji sprowadzane są m.in. ze Szwecji, Niemiec, Belgii , Włoch i Słowacji. Rocznie z brodnickiej fabryki trafia na rynek światowy około 10 milionów bombonierek, z czego czwartą część stanowi eksport do ponad 20 krajów na 4 kontynentach.

Kilka słów o bombonierkach „Frutti di Mare”

Tak jak Wam wspomniałam bombonierki „Frutti do Mare”, to nie tylko wyjątkowy smak, ale również niepowtarzalny kształt. Po otwarciu bombonierki naszym oczom ukazują się pralinki w kształcie owoców morza. Konik morski, muszelki… Każda wyjątkowa pralinka kryje inny wyjątkowy smak. Po przegryzieniu napotykamy na pyszne, rozpływające się w ustach nadzienie. Mamy do wyboru cztery smaki nadzienia:

  • mleczne
  • kakaowe
  • orzechowe
  • karmelowe

Bombonierki Frutti di Mare Vobro. Wyjątkowy smak i kształt. (2)

Do produkcji pralin wykorzystuje się wysokiej jakości czekoladę, która gwarantuje wspaniały smak. Osobiście polecam Wam ten wyjątkowy produkt. Bombonierki „Frutti di Mare”, to doskonały pomysł na wyjątkowy prezent. Zapewniam, że każdy amator słodkości będzie nimi zachwycony.

Czy polecam?

Zdecydowanie tak. Odkąd pierwszy raz spróbowałam pralinek „Frutti di Mare” Vobro po dziś dzień nie umiem się nim oprzeć. Wyjątkowy kształt, smak (4 różne nadziania) i piękna szata graficzna. Polecam.

Bombonierki Frutti di Mare Vobro. Wyjątkowy smak i kształt. (4)

Print Friendly, PDF & Email

2 comments

Dodaj komentarz