Bombonierki Delissimo Vobro. Słodki prezent na każdą okazję.

Bombonierki Delissimo Vobro. Słodki prezent na każdą okazję. (1)Bombonierki, to chyba jeden z najbardziej znanych i lubianych prezentów. Jeśli szukacie pysznych bombonierek, to polecam Wam produkty Vobro. O firmie Vobro pisałam Wam już tutaj. Warto wspomnieć, że w „VOBRO” wytwarza się około 100 rodzajów wyrobów czekoladowych oraz ponad 30 gatunków ciastek. Surowce do ich produkcji sprowadzane są m.in. ze Szwecji, Niemiec, Belgii , Włoch i Słowacji. Rocznie z brodnickiej fabryki trafia na rynek światowy około 10 milionów bombonierek, z czego czwartą część stanowi eksport do ponad 20 krajów na 4 kontynentach.

logo_Vobro

Dziś chciałabym napisać Wam kilka słów o bombonierkach „Delissimo”. W tym małych czekoladowych kulach nie sposób się nie zakochać. Na dodatek będą idealne dla każdego. Zarówno dla osób lubiących mleczne słodkości, orzechowe, jak i te mocno kakaowe. Niedługo Dzień Matki – kwiaty + „Delissimo” na pewno sprawią każdej mamie wiele radości 🙂

Kilka słów o…

„Delissimo” Vobro, to nie tylko wyjątkowo pyszne pralinki w kształcie kul, ale produkt który został dopracowany również pod względem wizualnym. Takie bombonierki aż cieszą oczy. W opakowaniu znajdziemy pięknie zapakowane słodkie kuleczki. Kolor każdego papierka odpowiada konkretnemu smakowi pralinek.

Bombonierki Delissimo Vobro. Słodki prezent na każdą okazję. (2)

Mamy do wyboru 3 warianty smakowe:

  • z nadzieniem mlecznym w białej czekoladzie
  • z nadzieniem orzechowym w mlecznej czekoladzie
  • z nadzieniem kakaowym w deserowej czekoladzie

Tak jak wspominałam, w takim opakowaniu każdy znajdzie coś dla siebie. Ja osobiście uwielbiam „białe” pralinki, moja przyjaciółka zawsze sięga po te orzechowe, a mama wybiera wersję kakaową. Bez względu na smak każda pralinka ma po prostu rozpływa się w ustach 🙂

Bombonierki Delissimo Vobro. Słodki prezent na każdą okazję. (3)

„Delissimo” dostępne są w różnych wariantach:

  • tradycyjnej wielkości bombonierka (157 g) zawierająca pralinki w 3 smakach

Bombonierki Delissimo Vobro (1)

  • małe kartoniki (105 g) – do wyboru wersja mleczna lub kakaowa

Bombonierki Delissimo Vobro (2)Bombonierki Delissimo Vobro (3)

Producent posiada w swojej ofercie również wersję o wadze 208 g – mieszanka zawierająca pralinki w mlecznej i deserowej czekoladzie.

Czy polecam?

Zdecydowanie tak. Uwielbiam takie czekoladki. A te nie tylko cieszą smakiem, ale też wyglądem. Producent zadbał o każdy szczegół. Bombonierki „Delissimo Vobro”, to idealny słodki prezent na każdą okazję.

Print Friendly, PDF & Email

Dodaj komentarz