Bezpieczna przystań Jay Crownower- recenzja

Lubicie książki pełne akcji, miłości i ciekawie wykreowanych bohaterów? Taka właśnie jest „Bezpieczna przystań” autorstwa Jay Crownover. To druga część cyklu „Bracia Warner„. Znów wracamy na ranczo braci Warner. Miejsce pełne rodzinnego ciepła, miłości i wsparcia. Wsparcia, którego tak potrzebują bohaterowie powieści. Bo wbrew pozorom ich życie nie jest usłane różami… Takie książki dla kobiet z księgarni TaniaKsiazka.pl  nie pozwalają się nudzić. Ale czy Jay Crownover stworzyła dzieło idealne? Czy wszystko mi się w tej książce podobało? O tym za chwilę.

O czym właściwie jest książka?

To tom, który skupia się na dwójce bohaterów i ich walce z przeszłością. Em i Sutton przeżyli tragedię, której nie da się wymazać z pamięci. W przypadku Emerson nie tylko pamięć przypomina jej o straszych wydarzenia. Na ciele pozostały blizny, a w sercu ogromny ból i strach. Dziewczyna jednak postanawia wrócić na ranczo i przy okazji znów spotkać się z Suttonem, który przecież uratował jej życie. Ale czy da radę? Sutton po tym wszystkim zaczął topić smutki w alkoholu, zaniedbywać córkę i staczać się na dno. Czy widok Em mu pomoże? Może wrócą dawne uczucia? Czy Em będzie w końcu bezpieczna?

Czy warto sięgnąć po książkę „Bezpieczna przystań”?

W książce Jay Crownover na pewno wiele się dzieje. Nie brakuje w niej emocji, chwil grozy, namiętności, pożądania i walki. Walki z przeciwnościami, z przeszłością i strachem, który przepełnia bohaterów na wskroś. Cała historia pokazuje jak ważna jest rodzina, wsparcie i to że nie można się poddawać. Książkę czytało mi się dość dobrze, choć momentami miałam wrażenie, że autorka lekko na siłę dodaje kolejne opisy, które niekiedy wydawały się wręcz zbędne. Mimo wszystko książka jest ciekawa i godna polecenia. Oczywiście o ile lubicie tego typu powieści.

Print Friendly, PDF & Email

Dodaj komentarz