Balony na dziecięcą imprezę

Balony jako dekoracje imprezowe cieszą nie tylko dzieci. Jednak ze względu na kolorowe, tematyczne oraz wręcz bajeczne kształty i motywy, to właśnie dla dzieciaków są szczególną atrakcją przyjęć. Dzięki temu można przygotować taką oprawę dziecięcej imprezy, że każdy uczestnik na czele z bohaterem będzie zachwycony. Baby shower, urodziny czy imieniny, rodzinne uroczystości czy przyjęcia z innych okazji, party w domu, na sali czy w plenerze, wszędzie sprawdzą się balony na dziecięce imprezy. Są tak różnorodne, że można je idealnie dopasować do okazji, okoliczności i miejsca. To świetna atrakcja dla dzieci, które nie lubią nudy. Uwielbiają za to kolory i bajkowe kształty. Lista miast gdzie można zakupić balony oraz inne artykuły imprezowe znajduje się pod tym linkiem https://pyrotechshop.pl/Miasta-ccms-pol-76.html

Dziecięce balony

Jakie balony wybrać na dziecięcą imprezę? Do wyboru są balony lateksowe i foliowe.

Balony lateksowe mają prostsze i tradycyjne kształty. Są matowe lub błyszcząc, atrakcyjniejszymi czynią je napisy, wzory i dziecięce motywy. Gładkie z wstążkami można puścić na cały sufit lub wykonać z nich bukiety z balonów albo efektowne girlandy balonowe. Mogą zdobić wejście, przejścia lub dekoracyjne ścianki nawiązujące do tematu przyjęcia. Sprawdzą się także balony z literkami i cyferkami czy napisem baby lub happy birthday. Do tego dochodzą balony z przeróżnymi wzorami i motywami. Niemowlaki, dziewczynka, chłopiec, gwiazdki, owoce, słodycze, piłki, samochodziki, samolociki, domki, zwierzątka i dinozaury oraz postacie z bajek.

balon lateksowy pompowany helem

xr:d:DAFOXXXfVls:2,j:37381450823,t:22100713

Balony foliowe dają jeszcze większe i atrakcyjniejsze możliwości aranżacyjne. Pięknie się błyszczą i występują w najróżniejszych kształtach. Tradycyjnych i prostszych jak serduszka czy gwiazdki. Następne są literki oraz cyferki na urodzinowe party. Można z literek zrobić tematyczne napisy. Kolejne to balony na dziecięce imprezy w finezyjnych i tematycznych kształtach. Niemowlaki na baby shower, słodycze, owoce, domki, samochodziki i samolociki. Są uwielbiane przez dzieciaki balony w kształcie dinozaurów i zwierzątek oraz postaci z ulubionych bajek. Balony głowy zwierzątek w połączeniu z okrągłymi stworzą stojące figurki zwierzątek.

Jako dodatkowa atrakcja sprawdzą się balony na dziecięce imprezy do zabawy. Balony modelinowe nie są typowo dekoracyjne, ale można z nich robić figurki i zwierzątka. Dzieci będą miały dużo frajdy i okazję do twórczej oraz wesołej zabawy. Oczywiście przy balonach stososuje się wiele różnych akcesoriów, ale więcej o tym można przeczytać w specjalnym artykule – zobacz.

Atrakcje na dziecięce imprezy

Balony na dziecięcą imprezę trzeba dobierać do okazji i tematyki przyjęcia. Także do tego czy to chłopiec czy dziewczynka i do zainteresowań pociech. Będą dumne z tak wyjątkowych dekoracji, a goście będą zachwyceni. Niezależnie od okazji, przyjęcia w domu, na sali i w plenerze, dziecięce balony stworzą urzekającą oprawę imprezy. Można łączyć różne kształty i wzory, żeby wykonać efektowną dekorację. Wykorzystać własną wyobraźnię lub inspiracje z internetu.

*artykuł sponsorowany

Print Friendly, PDF & Email

Dodaj komentarz