Bajki o misiach. Lekcja pływania i inne opowiadania. Wyd. Zielona Sowa

bajki-o-misiach-lekcja-plywania-i-inne-opowiadania-wydbajki-o-misiach-recenzja-1

Tuż przed snem warto przeczytać swoim dzieciom piękne opowiadania Anieli Cholewińskiej-Szkolik „Bajki o misiach. Lekcja pływania i inne opowiadania”. Ta barwna bajeczka zawiera zbiór pięciu opowiadań o uroczych misiach: zarówno tych żywych – brunatnych i polarnych, jak i maskotkach – pluszowych i szmacianych. Każdego wieczoru można „zaprowadzić” dzieci do świata innego misia. Świata pełnego zabaw, nauki, ciekawych przygód i radości. Mamy do wyboru pięć ciekawych opowiadań:

  • Lekcja pływania
  • Walka smoków
  • Karnawał z Wesołkiem
  • Zabawa w chowanego
  • Figiel łapie łobuzów

bajki-o-misiach-recenzja

bajki-o-misiach-recenzja-3

bajki-o-misiach-recenzja-4

bajki-o-misiach-recenzja-5

bajki-o-misiach-recenzja-2

Każde opowiadanie to spotkanie z innym misiem i jego przyjaciółmi oraz z kulturą, zwyczajami danego kraju lub kontynentu. Zwiedzimy Arktykę, Chiny, Brazylię, Australię i Niemcy.

Opowiadania czyta się naprawdę płynnie i bardzo podobają się dzieciom. Dodatkowym atutem są piękne, kolorowe ilustracje, które pomagają maluchom dokładniej poznać urocze misie. Moje dzieci je pokochały, a ja z przyjemnością tuż przed snem czytam im wybraną historię.

bajki-o-misiach-recenzja-6

„Bajka o misiach. Lekcja pływania i inne opowiadania”
Autor: Aniela Cholewińska-Szkolik
Objętość: 48 stron
Oprawa: twarda
Wiek: 4-5 lat
Wydawnictwo: Zielona Sowa

Print Friendly, PDF & Email

One comment

  1. Megly says:

    Dla maluchów – fajna sprawa. Sama niejednokrotnie, jeszcze w gimnazjum czytałam klasom od 1-3 podstawówki i bardzo miło to wspominam. Dzieci lubią jak się im czyta. Pozdrawiam. 🙂

Dodaj komentarz