Bajki dla dzieci. Jaś i Małgosia, Czerwony Kapturek. Wyd. AWM

Bajki dla dzieci. Jaś i Małgosia, Czerwony Kapturek. Wyd. AWM (1)

Dziś kilka słów o bajkach… Bajkach, które znamy i kochamy od lat. Bo któż z nas nie słyszał o „Czerwonym Kapturku” czy „Jasiu i Małgosi”? Warto by te piękne bajki poznały i nasze dzieci. Nie ma nic wspanialszego niż chwile spędzone z dzieckiem na czytaniu bajek. Zgodzicie się? 🙂

Polecam Wam dziś pięknie wydaną „BAJKI CZYTAJKI” AWM. Seria składa się z adaptacji znanych nam, klasycznych baśni dla dzieci. Proponowane wersje tych baśni są skrócone, przyjazne, a ich akcja toczy się dynamicznie i jest pełna nieoczekiwanych zwrotów. W finale zawsze zwycięża dobro. Seria przeznaczona jest dla dzieci, które zaczynają samodzielnie czytać. Dlatego w narracji użyto prostych słów, krótkich zdań i dużej czcionki. Moje maluchy jeszcze nie umieją czytać, ale wsłuchują się w baśnie z ogromną ciekawością i uwagą. Do tego każda z książek jest przepięknie zilustrowana. Wspaniałe kolory, sympatyczne postacie. Na końcu każdej książki znajdziecie serię pytań, która pozwala na sprawdzenie czy dziecko zrozumiało treść bajki.

Polecam Wam całą serię „BAJKI CZYTAJKI”. Przepięknie wydanego „Czerwonego Kapturka” i „Jasia i Małgosię”. Warto by nasze dzieci poznały te klasyczne baśnie i cieszyły się nimi tak jak my kiedyś.

„Czerwony Kapturek”
Objętość: 32 strony
Okładka: Miękka
Wydawca: AWM

Bajki dla dzieci. Jaś i Małgosia, Czerwony Kapturek. Wyd. AWM (2)Bajki dla dzieci. Jaś i Małgosia, Czerwony Kapturek. Wyd. AWM (3)

„Jaś i Małgosia”
Objętość: 32 strony
Okładka: Miękka
Wydawca: AWM

Bajki dla dzieci. Jaś i Małgosia, Czerwony Kapturek. Wyd. AWM (5)Bajki dla dzieci. Jaś i Małgosia, Czerwony Kapturek. Wyd. AWM (4)

Print Friendly, PDF & Email

Dodaj komentarz