Anielskie opowieści na dobranoc – recenzja + wyniki konkursu z WDS Sandomierz

Dziś kilka słów o pięknej książce, która z pewnością powinna się znaleźć na półeczce w każdym dziecinnym pokoju. „Anielskie opowieści na dobranoc” Doroty Kozioł, to zbiór pięciu pięknych opowiadań przeznaczonych dla najmłodszych. Każde z opowiadań jest pełne ciepła, serdeczności, uczy odróżniać dobro od zła, daje nadzieję. Anioł Stróż pojawia się tu w różnych sytuacjach i miejscach i zawsze jest najlepszym przyjacielem. „Anielskie opowieści” od Wydawnictwa Diecezjalnego i Drukarni w Sandomierzu, to idealna lektura na dobranoc. Do tego te piękne ilustracje…

Moje dzieci bardzo polubiły tą książkę. Pomogła im spokojnie zasypiać nawet przy męczącej ich chorobie. Niestety jesień niesie ze sobą nie tylko piękne, złote liście, ale też i przeziębienia… Stąd ostatnio mniej mnie na blogu (publikowałam przez jakiś czas wyłącznie wcześniej przygotowane wpisy), a recenzja czekała na swoją kolej dość długo… za długo. Ale każda mama wie, że zdrowie dzieci jest najważniejsze. Nie mniej udało mi się w końcu napisać parę słów o tej pięknej książce. Szczerze polecam!

A teraz czas na wyniki konkursu z WDS Sandomierz. Sprawdźcie kto wygrał wspomnianą dziś książkę „Anielskie opowieści na dobranoc” oraz drugą, równie piękną „Powrót Taty”

Wybór zwycięzcy był jak zawsze trudny. Ale musiałam go podjąć.

Przypominam, że wybór jest ostateczny i proszę o zrozumienie intencji konkursu. Pamiętajcie, to jest zabawa! Cały czas staram się, by pojawiały się nowe konkursy, by móc nagrodzić i uszczęśliwić więcej osób. Niedługo ruszą kolejne konkursy. Zaglądajcie na bloga i fanpage na Facebook.

Nagroda trafi do…

Pani Sylwii SzGramy o „Powrót taty” Książka idealna dla córeczek. Nasz tata (…)”

Pani Katarzyna K. Gram dla mojego misia olisia o (…)”

Gratuluję 🙂

Po ogłoszeniu wyników każdy zwycięzca proszony jest o podanie w ciągu 3 dni swoich danych (imię, nazwisko, adres, mail kontaktowy i telefon dla kuriera) oraz oświadczenia (zgodnego z Regulaminem Konkursów) na adres matleen@gazeta.pl. Jeśli wyłonione w konkursie osoby nie podadzą w terminie swoich danych do wysyłki, nagrodzona zostanie kolejna osoba.
Dane te zostaną przekazane sponsorowi nagród w celu dokonania wysyłki. Nagrody będą wysyłane wyłącznie na terenie Polski.

 

Print Friendly, PDF & Email

Dodaj komentarz