Akcja Morze! Książka idealna dla dzieci.

Akcja Morze Wspaniała książka dla dzieciDziś chciałabym polecić Wam wspaniałą książkę dla Waszych dzieci. „Akcja Morze!” Agnieszki Stelmaszyk, to książka z serii „Już czytam”. W serii tej znajdziecie aż 12 różnych książek, które doskonale nadają się dla dzieci zaczynających swoją przygodę z czytaniem. Książki te, co ważne, zdobyły pozytywną opinię metodyka edukacji wczesnoszkolnej. A co dla mnie jako mamy najważniejsze – podobają się moim dzieciom. Zabawne historie z niezwykłymi bohaterami i ich niesamowitymi przygodami sprawiają, że do książek wraca się cały czas. Dziś polecam Wam książkę „Akcja Morze!”.

Akcja Morze! – Ahoj, Szczury Lądowe! Adam i Tymek płyną naprzeciw nowej przygodzie! Mewowe gołąbki wesoło fruwają dookoła, a chłopcy nie mogą uwierzyć w to, co właśnie usłyszeli: Pod Zezowatą Flądrą szykuje się wielka afera. Katastrofa ekologiczna! Cała nadzieja w chłopcach. Trzeba ratować Bałtyk!

Akcja Morze Książka dla dzieci Recenzja (1)Akcja Morze Książka dla dzieci Recenzja (3)

Historia wciąga, bohaterów nie sposób nie polubić, czyta się ją płynnie, a kolorowe pięknie wykonane ilustracje wzbogacają cały przekaz. Co ciekawe, na końcu książki znajduje się słowniczek wyjaśniający trudne wyrazy oraz mały test sprawdzający zrozumienie przeczytanego tekstu. Polecam! Moje dzieci jeszcze same nie czytają, ale z przyjemnością wsłuchują się w tą ciekawą historię. Na pewno kupię im inne książki z tej wspaniałej serii.

Akcja Morze Książka dla dzieci Recenzja (2)

„Akcja Morze!”
Autorka: Agnieszka Stelmaszyk
Objętość: 48 stron
Oprawa: miękka
Wiek: 6+
Wydawnictwo: Zielona Sowa

 

Print Friendly, PDF & Email

Dodaj komentarz