Adios kilogramos. Kompleksowy plan na 90 dni. Recenzja.

adios-kilogramos-kompleksowy-plan-na-90-dni-recenzja-1Jakiś czas temu w moje ręce trafiła książka “Adios kilogramos” autorstwa Katarzyny Błażejewskiej-Stuhr i Magdaleny Chorębała. Na początku pomyślałam sobie “kolejna książka o diecie cud”. Nic bardziej mylnego. W tej książce autorzy nie obiecują nam utraty kilogramów od tak bez wyrzeczeń. Doświadczona dietetyczka Katarzyna Błażejewska-Stuhr oraz trenerzy, Ada Jakimowicz i Marcin Markiewicz, skomponowali plan w ktorym w ciągu 90 dni możemy zgubić zbędne kilogramy i zyskać zdrowe i radosne życie. W książce znajdziemy całe menu pełne pysznych, zdrowych i co równie ważne prostych w przygotowaniu przepisów oraz plan aktywności fizycznej. Ćwiczenia dostosowane są do poziomu zaawansowania. Każde z nich jest zobrazowane czytelnymi zdjęciami i prostymi opisami, przez co nie powinnyśmy mieć problemów z ich wykonaniem. Osobiście już kilka wprowadziłam do swojej codziennej aktywności 😉

adios-kilogramos-kompleksowy-plan-na-90-dni-recenzja-5 adios-kilogramos-kompleksowy-plan-na-90-dni-recenzja-4

W książce znajdziemy także dziennik na 90 dni, który pozwoli nam się bardziej pilnować i motywować do dalszego działania. Na każdej stronie dziennika znajdziemy ciekawe informacje, wskazówki i motywujące cytaty.

“Nic nie jest podane na tacy – każdy zawsze trafia na jakieś przeszkody po drodze. Kiedy się pojawią, zastanów się, jak je pokonać, a nie myśl o tym, że to już koniec drogi”

-Michael Jordan

adios-kilogramos-kompleksowy-plan-na-90-dni-recenzja-3

Dodatkowym atutem książki, poza lekką i przystępną formą, jest jej autentyczność – autorka, Magdalena Chorebala postanowiła na własnej skórze przetestować 90-cio dniowy plan odchudzania skonstruowany przez dietetyka klinicznego Katarzynę Błążejewską-Stuhr oraz plan treningowy autorstwa Ady Jakimowicz i Marcina Markiewicza.

Wracając do wspomnianych wcześniej przepisów. Otrzymujemy pełne menu na 90 dni. Liczba kalorii w przeciwieństwie do innych znanych diet nie jest mocno ograniczona od 1500 do 2000 w zależności od tygodnia (etapu diety). Przepisy są naprawdę różnorodne i co ważne smaczne – dla przykładu autorzy polecają: sałatkę meksykańską, faszerowany bakłażan z ryżem i surówką, pastę z wędzonego łososia i awokado, szaszłyki z indyka i warzyw, owocowy koktajl z roszponką czy jaglankę z gruszką, figą i orzechami.

adios-kilogramos-kompleksowy-plan-na-90-dni-recenzja-2

Inne ciekawe  poradniki  (nie tylko dietetyczne) znajdziecie w księgarni internetowej taniaksiazka.pl. Polecam zajrzeć, ja już sobie upatrzyłam kolejne książki, które na pewno wzbogacą moją biblioteczkę.

 

“Adios kilogramos”
Autorki:Katarzyny Błażejewskiej-Stuhr i Magdalena Chorębała
Objętość: 276 stron
Wydawnictwo: Zwierciadło

taniaksiazka

 

 

Print Friendly, PDF & Email

Dodaj komentarz