11 papierowych serc Kelsey Hartwell – recenzja

Szukacie czegoś lekkiego do czytania? Lubicie miłosne historie i zagadki? Jeśli tak, to polecam wam sięgnąć po książkę Kelsey Hartwell „11 papierowych serc„. To lekka i przyjemna lektura, która może oderwać nas od szarej rzeczywistości.

„11 papierowych serc” opowiada nam historię Elli. Pewnego dnia życie tej młodziutkiej dziewczyny wywraca się do góry nogami. Elli budzi się w szpitalu po wypadku samochodowym i odkrywa, że… Nie pamięta aż 11 tygodni swojego życia. Jedyne czego jest pewno to to, że zerwała ze swoim chłopakiem. Tylko dlaczego? Może odpowiedź znajdzie w serduszkach, które przesyła jej tajemniczy wielbiciel? Papierowe serduszka zawierają wskazówki, które pomagają Elli odkryć co stało się w jej życiu przed wypadkiem. Jak się to wszystko skończy? Czy Elli uda się odzyskać utracone wspomnienia? Kto kryje się za papierowymi serduszkami? I co z miłością jej życia? O tym wszystkim dowiecie się czytając książkę Kelsey Hartwell.

Książka „11 papierowych serc” to jedna z tych nowości z Księgarni TaniaKsiazka.pl, którą czyta się lekko i przyjemnie. Tu nie znajdziecie jakiś zawiłych akcji. Niektóre wątki było nawet łatwo przewidzieć. Jednak czy był to minus całej historii? Zdecydowanie nie. Po takie książki sięgam po to by się zrelaksować, oderwać od problemów i może czasem rozmarzyć. Lekkość pióra Kelsey Hartwell widać na każdej stronie. To książka, do której z pewnością jeszcze kiedyś wrócę. 

*za egzemplarz do recenzji dziękuję księgarni TaniaKsiażka.pl

Print Friendly, PDF & Email

Dodaj komentarz