100 całkiem magicznych zabaw plastycznych, Igor Buszkowski. Recenzja.

100 całkiem magicznych zabaw plastycznych, Igor Buszkowski. Recenzja. (1)Dziś chciałabym po raz kolejny zaprosić Was, a z wami Wasze pociechy do świata pełnego pomysłów i zabawy. W moje ręce, dzięki uprzejmości Wydawnictwa Skrzat trafiła wspaniała książka „100 całkiem magicznych zabaw plastycznych” Igora Buszkowskiego. Jest, to propozycja skierowana do dzieci w wieku 5-8 lat. I choć moje pociechy są młodsze, to i my znaleźliśmy już coś dla siebie, a książka w przyszłości (jak dzieci podrosną) na pewno będzie w częstym użyciu.

Książka pokazuje jak wykorzystując znajdujące się w każdym domu materiały np. butelki, słoiki, patyczki po lodach lub guziki, stworzyć ciekawe i ładne zabawki. Poszczególne pomysły można łączyć w większe całości i „budować” miasta, projektować ciekawe krajobrazy, a nawet stworzyć las pełen zwierząt. Czysta magia!

100 całkiem magicznych zabaw plastycznych, Igor Buszkowski. Recenzja. (2)100 całkiem magicznych zabaw plastycznych, Igor Buszkowski. Recenzja. (4)Każda strona książki zawiera kolorowe fotografie i proste instrukcje pomagające stworzyć wybraną zabawkę. Zawarte w książce pomysły rozwijają wyobraźnię, doskonalą sprawność manualną dziecka, a dla rodziców i nauczycieli stanowią doskonałą pomoc i inspirację do wspólnej zabawy z dzieckiem. Poziom trudności poszczególnych zabaw został oznaczony i dostosowany do możliwości kilkulatków.

100 całkiem magicznych zabaw plastycznych, Igor Buszkowski. Recenzja. (6)Polecam tą książkę każdej mamie i tacie, którym czasem brak pomysłów na zabawę w domu, gdy za oknem nieprzyjazna pogoda.

"100 całkiem magicznych zabaw plastycznych" do nabycia tu 
Autor: Igor Buszkowski
Ilustrator: Igor Buszkowski
Objętość: 124 strony
Wydawnictwo: Skrzat
Print Friendly, PDF & Email

Dodaj komentarz