Uziemieni R.K. Lilley. Recenzja + konkurs.

Uziemieni Recenzja KonkursDziś przychodzę do Was z kolejną recenzją. W jesienne, chłodne wieczory warto usiąść w swoim ulubionym fotelu, przykryć się ciepłym kocem i wziąć do ręki coś lekkiego. Coś coś co odciągnie nasze myśli od trudów dnia codziennego, co poprawi nam nastrój, co nas odpręży. I taka właśnie jest książka R.K. Lilley „Uziemieni”. Jest to trzecia część trylogii opowiadającej o namiętnej miłości Jamsa i Bianki. I choć po literaturę erotyczną sięgam bardzo rzadko, to ta książka faktycznie umiliła mi wieczór. Autorka pisze w sposób lekki, przez co całą książkę czyta się naprawdę szybko i przyjemne. Oczywiście nie jest to pozycja „wybitna”. Jednak jeśli szukacie czegoś lekkiego, prostego, lubicie romanse i erotyki o nie przesadzonych scenach miłosnych, to ta książka będzie dla Was idealna.

Historia Jamesa i Bianki zmierza w stronę burzliwego zakończenia.
Bianca nie jest w stanie zaprzeczyć swoim uczuciom. James zdał sobie sprawę, że Bianca jest dla niego najcenniejsza. Dziewczyna decyduje się zamieszkać z zabójczo przystojnym i magnetycznym miliarderem, chociaż przeczucia mówią jej, że niebezpieczeństwo jeszcze nie zostało zażegnane… Bianca nie może pozbyć się przeczucia, że czyha na nią niebezpieczeństwo. Przyszłość jest mglista i pełna niewiadomych, a przeszłość kochanków nie daje o sobie zapomnieć.
Jak będą wyglądały ich pierwsze wspólne kroki w chmurach i jak zakończy się ich gorący, podniebny romans? Zatrać się w namiętności, strachu i mrocznych sekretach. Poznaj finał niebiańskiej miłości i pozwól zabrać się na ostatni lot!

„Uziemieni”
Autor: R.K. Lilley
Objętość: 392 strony
Wydawnictwo: Editio

Uwaga! Konkurs!

Jeśli chcielibyście poznać losy Jemesa i Bianki. Cieszyć się lekturą książki w chłodne jesienne wieczory. Weźcie udział w prostym konkursie. Wystarczy, że pod tym wpisem konkursowym lub pod wpisem na Facebook (klik) dokończycie zdanie:

„Kocham czytać książki, bo…”

(np. ,bo… umilają mi każdą chwilę)

Regulamin konkursu:

 1. Zadanie konkursowe: Dokończ zdanie:„Kocham czytać książki, bo…” (np. ,bo… umilają mi każdą chwilę)
 2. Odpowiedzi należy umieszczać pod tym wpisem lub pod wpisem konkursowym na fanpag’u na Facebook.* Każda odpowiedź musi być podpisana imieniem lub nickiem i mailem (podanie maila kontaktowego jest obowiązkowe w celu późniejszego kontaktu).
 3. Każda osoba może udzielić maksymalnie 2 odpowiedzi. Każdą należy umieścić w osobnym komentarzu.
 4. Nagroda: 1 egzemplarz książki „Uziemieni” R.K. Lilley Wygrywa 1 osoba.
 5. Sponsorem nagrody jest księgarnia Sensus
 6. Konkurs trwa od 10.10.2017 do 16.11.2017 r. (włącznie).
 7. Rozstrzygnięcie konkursu nastąpi do 3 dni po zakończeniu jego trwania. Zwycięzca zostanie ogłoszony w osobnym poście na blogu (informacja pojawi się również na fanpag’u na Facebook). Wyboru zwycięzcy dokonam osobiście. Wybór jest ostateczny i nie podlega dyskusji.  
 8. Po ogłoszeniu wyników zwycięzca proszony jest o podanie w ciągu 3 dni swoich danych niezbędnych do wysyłki nagrody  (imię, nazwisko, adres i telefon dla kuriera) na adres matleen@gazeta.pl. Jeśli wyłoniona w konkursie osoba nie poda w terminie swoich danych do wysyłki, nagrodzona zostanie kolejna osoba. Nagroda będzie wysyłana wyłącznie na terenie Polski.

*Dodatkowe informacje. Każdy uczestnik zwalnia serwis Facebook z odpowiedzialności za konkurs. Konkurs nie jest w żaden sposób sponsorowany, popierany, przeprowadzany przez serwis Facebook, ani z nim związany.

Zachęcam do udziału w konkursie

Print Friendly

5 comments

 1. Magdalena Wojtanowicz says:

  „Kocham czytać książki, bo…dzięki nim mogę przenieść się w inny świat, świat fantazji, magii, i innej rzeczywistości. Mogę wcielić się w życie bohatera i przeżywać to co on. Ale w każdej chwili mogę powrócić do codziennej rzeczywistości ” 🙂

 2. Angelika says:

  kocham czytać książki, bo już od najmłodszych lat, na szerokim parapecie okna w moim przytulnym pokoju,na wsi, z kubkiem malinowej herbaty w ręku, odkrywałam niezapomniane do dziś historie, wyobrażając sobie przy tym wszystkie opisane miejsca i bohaterów. Czytanie zainspirowało mnie też do napisania własnej powieści.

Dodaj komentarz


*