Konkurs z Gibar Wygraj 3 kg cukierków

Moi drodzy,

dziś wraz ze sponsorem Gibar Słodkości z tradycją zapraszam Was na słodki konkurs. Do wygrania aż 3 kg cukierków: 1 kg mieszanki,1 kg krówki i 1 kg śliwki w czekoladzie

Uwierzcie mi, że jest o co grać 😀 Wraz z bliskimi testujemy te słodkości (niedługo recenzja) i już dziś mogę Wam napisać, że ciężko poprzestać na jednym cukierku 😉

Co zrobić by wygrać tak wspaniałą słodką paczkę?

Wystarczy, że napiszecie dlaczego cukierki Gibar powinny trafić właśnie do Was?

 Piszcie od serca, kreatywnie, prosto, dodawajcie zdjęcia itd Wybór pozostawiam Wam. Przekonajcie mnie, że to właśnie do Was powinna trafić nagroda.

Regulamin:

Konkurs jest zgodny z ogólnym regulaminem konkursów dostępnym na blogu (tutaj) lub w notatkach na Facebook (tutaj). Przed przystąpieniem do konkursu zapoznaj się z regulaminem. Przy odpowiedzi na zadanie konkursowe proszę napisać „Akceptuję” (jednoznaczne z akceptacją regulaminu) lub zaakceptować regulamin  na Facebook (tutaj) .

 1. Zadanie konkursowe: Co zrobić by wygrać tak wspaniałą słodką paczkę? Wystarczy, że napiszecie dlaczego cukierki Gibar powinny trafić właśnie do Was? Piszcie od serca, kreatywnie, prosto, dodawajcie zdjęcia itd Wybór pozostawiam Wam. Przekonajcie mnie, że to właśnie do Was powinna trafić nagroda.
 2. Odpowiedzi należy umieszczać pod tym wpisem lub wpisem konkursowym na Facebook. Każda odpowiedź musi być podpisana imieniem lub nickiem i mailem (podanie maila kontaktowego jest obowiązkowe w celu późniejszego kontaktu). 
 3. Każda osoba może udzielić maksymalnie 3 odpowiedzi. Każdą należy umieścić w osobnym komentarzu.
 4. Nagroda: 3 kg cukierków od Gibar: 1 kg mieszanki,1 kg krówki i 1 kg śliwki w czekoladzie Wygrywa 1 osoba.
 5. Sponsorem nagród jest Gibar Słodkości z tradycją. Uwaga! Biorąc udział w konkursie polub fanpage sponsora Gibar oraz fanpage Słodkie okruszk
 6. Konkurs trwa od 15.04.2019 r. do 29.04.2019 r. (włącznie)
 7. Rozstrzygnięcie konkursu nastąpi do 3 dni po zakończeniu jego trwania. Zwycięzca zostanie ogłoszony w osobnym poście na blogu (informacja pojawi się również na fanpag’u na Facebook). Wyboru zwycięzcy dokonam osobiście. Wybór jest ostateczny i nie podlega dyskusji.
 8. Po ogłoszeniu wyników zwycięzca proszony jest o podanie w ciągu 3 dni swoich danych niezbędnych do wysyłki nagrody  (imię, nazwisko, adres i telefon dla kuriera) oraz oświadczenia (zgodnego z Regulaminem Konkursów) na adres matleen@gazeta.pl. Jeśli wyłoniona w konkursie osoba nie poda w terminie swoich danych do wysyłki, nagrodzona zostanie kolejna osoba.
  Dane te zostaną przekazane sponsorowi nagród w celu dokonania wysyłki. Nagrody będą wysyłane wyłącznie na terenie Polski.
Print Friendly, PDF & Email

One comment

 1. Barbara says:

  „Akceptuję”
  Wiem ,że do wygrania jest aż 3 kg cukierków , i gdybym wygrała 3 kg to moje dni były by po prostu szczęśliwsze ( gdyż wygrana w konkursie sama w sobie już uszczęśliwia a co dopiero jak sie wygra cukierki ) , i bym dała siostrze i mamie.A gdyby można było wygrać 1 kg choć wiem ,że nie można to byłabym jeszcze szczęśliwsza bo i ja bym wygrała i ktoś jeszcze by mógł te cukierki spróbować i może też by je podarował komuś innemu.A sprawianie radości na tym świecie nawet takiej radości od cukierka jest potrzebne i miłe.pozdrawiam

Dodaj komentarz

*