Dlaczego warto wybrać odkurzacz pionowy Zeegma?

Dlaczego warto wybrać odkurzacz pionowy Zeegma?

Jak wiecie jestem mamą dwójki maluchów. Przy dzieciach walka z porządkami czasem nie ma końca. By rano wstać i choć przez chwilę cieszyć się czystymi dywanami często okurzam dopiero, gdy dzieci są już w łóżeczkach. Wówczas hałas jest nie wskazany, bo nie chcę przypadkiem obudzić najmłodszych domowników. Chyba każda mama docenia wieczorną ciszę i spokój, prawda? 😉 Dlatego w żaden sposób nie chcę tego zepsuć hałasując tradycyjnym odkurzaczem. I przyznam Wam szczerze, że to właśnie ograniczenie hałasu i wielofunkcyjność (4 w 1) sprawiły, że postawiłam na odkurzacz pionowy Zeegma.

Co wyróżnia odkurzacz pionowy Zeegma Zonder Verti?

Dlaczego wybrałam odkurzacz pionowy Zeegma Zonder Verti? Po pierwsze zaufanie do sprzętu tej firmy. Posiadam już w domu inne sprzęty marki Zeegma, dlatego decydując się za nowy odkurzacz od razu spojrzałam na ich ofertę. Wcześniej oczywiście przejrzałam propozycje konkurencji. Jedne odstraszały ceną, inne słabym akumulatorem, a jeszcze inne wagą i wielkością. Ja bardzo cenię wszystko co można w prosty sposób schować, powiesić, gdzieś pomieścić. Nie mam dużego mieszkania i miejsce zawsze jest na wagę złota. I tym samym też wielofunkcyjność sprzętu. Lepiej mieć jeden dobry sprzęt spełniający kilka funkcji, niż cztery różne.

Wielofunkcyjność

Odkurzacz przenośny Zonder Verti, to wielofunkcyjne urządzenie, które spełniło wszystkie nasze wymagania. Dzięki swojej konstrukcji oraz bogatemu pakietowi dodatków Zonder Verti spełnia aż 4 funkcje:

  • odkurzacz pionowy,
  • odkurzacz samochodowy (mój mąż jest z tego powodu bardzo zadowolony!)
  • mop,
  • odkurzacz ręczny.

A przy tym Zonder Verti jest naprawdę lekki i nie zajmuje dużo miejsca. Można go nawet powiesić. W zestawie zamieszczono specjalny wieszak, który wystarczy przykręcić do ściany. Ja już męczę o to męża, by po naszym powrocie z wakacji przykręcił wieszak na przedpokoju.

Klasyczny odkurzacz

Podstawowa funkcja, to oczywiście sprzątanie. Mamy tu klasyczny odkurzacz z opcjonalnym metalowym przedłużeniem. Szeroka turbo szczotka doskonale sprawdza się do czyszczenia wykładzin, dywanów, paneli. Bardzo ciekawe jest też dodatkowe oświetlenie – dla mnie coś wspaniałego, bo jak wspominała często sprzątam późnymi wieczorami. Za sprawą diod LED odkurzacz doświetla sprzątany obszar, pozwalając jeszcze efektywniej pozbyć się kurzu i innych zabrudzeń. Oprócz turbo szczotki odkurzacz pionowy korzysta także z końcówki szczelinowej oraz końcówki przeznaczonej do powierzchni miękkich, takich jak obicia foteli.

Odkurzacz samochodowy

To ulubiona funkcja mojego męża 😉 Wiadomo, że o samochód trzeba dbać. A przy naszych maluchach i wycieczkach (ubłocone buty, to ostatnio norma przy tej aurze) jest co sprzątać. Zonder Verti został wyposażony w specjalną końcówkę szczelinową na elastycznym, ponad 60-centymetrowym pałąku, umożliwiającą dokładne wyczyszczenie każdego zakamarka. I co najważniejsze – wszystko w pełni bezprzewodowo. Wystarczy naładować akumulator i można działać 😉

 Odkurzacz ręczny

Mój mąż małą wersję odkurzacza zabiera do samochodu, a ja… Ja walczę nim w domu. Mały, poręczny, idealny do sprzątania w zakamarkach. Idealny gdy maluchy coś wysypią pod biurkiem lub gdy trzeba coś posprzątać między zabawkami, bo synek prosi by nie ruszać jego mozolnie ustawionych ciągów samochodzików 😉

Funkcja mopa

Ta funkcja była dla mnie zaskoczeniem. Zonder Verti równie skutecznie jak odkurza podłogi, czyści też kafelki. Używam go w łazience i na balkonie. Bardzo ciekawa i przydatna funkcja. Nakładka przeznaczona do mopowania wyposażona została zbiornik na wodę. W zestawie znajdują się 2 wielorazowe mopy z mikrofibry. A całość jest naprawdę prosta w obsłudze. Wystarczy doczepić mop, nalać wody, a po skończonej pracy ją wylać.

Konstrukcja urządzenia umożliwia także jednoczesne odkurzanie wraz z mopowaniem (technologia Dry&Wet).

Moc i czas pracy

Odkurzacz Zonder Verti został wyposażony w wytrzymały akumulator o pojemności 2000 mAh. Pomimo dużej mocy i zaawansowanego systemu cyklonowego wytrzymała bateria zapewnia aż do 40 minut ciągłej pracy.

Zonder Verti może pracować w dwóch trybach – eco (nastawienie na dłuższą pracę) lub w trybie turbo (większa moc).

Proste czyszczenie i montaż

Odkurzacz Zonder Verti jest naprawdę intuicyjny i prosty w obsłudze. Został wyposażony w duży zbiornik o pojemności 0,5 litra, dzięki czemu nie ma konieczności częstego opróżniania go, a dzięki technologii cyklonowej, można zaoszczędzić na zakupie worków. Te zawsze kończyły się w nieodpowiednim momencie w naszym starym odkurzaczu. Tu nie muszę się o to martwić.

Co ważne! Pojemnik i gniazdo filtra są łatwe w czyszczeniu.

Jeśli zastanawiacie się nad zakupem odkurzacza pionowego, to szczerze polecam Wam odkurzacz pionowy Zeegma Zonder Verti. My jesteśmy z niego bardzo zadowoleni, a naprawdę intensywnie go używamy.

 

 

 

Print Friendly, PDF & Email

Dodaj komentarz